یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پليس، سرهنگ " محمدرضا محمدي " در تشريح این خبر گفت: در راستاي ارتقاء سطح دانش علمي و تخصصي كارشناسان تصادفات، دوره بازآموزي قوانين و مقررات راهنمایی و رانندگی براي 40 تن از كارشناسان پليس راهور شهرستان رشت، برگزار شد.
وي با اشاره به اینکه اين دوره آموزشي با همكاري معاونت تربیت و آموزش استان گیلان و در محل مجتمع آموزشي طي دو روز اجرا شد؛ افزود: در اين دوره اساتيد مقررات مربوط به گزارش نويسي، تشخيص علل و ترسيم اشكال آخرين تغييرات و يافته‌هاي تخصصي را براي كارشناسان حاضر تشريح و تبيين کردند.  
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اين دوره آموزشي نخستين مرحله از برنامه مدون ارتقاء سطح دانش تخصصي و فني كارشناسان پليس راهور استان است و در مرحله نخست براي كارشناسان راهور شهرستان رشت برگزار شده است؛ تصریح کرد: در مراحل بعدي در نظر است تا همه كارشناسان استان در دوره مذكور شركت کنند.
رئيس پليس راهور استان گيلان با اعلام اینکه در پايان اين كارگاه آموزشي مسابقه ترسيم كروكي براي يك تصادف فرضي برگزار شد و به 3 كروكي برتر جوايز نقدي تعلق گرفت؛ خاطر نشان کرد: بر اين باوريم که ارتقاء دانش تخصصي كاركنان بايد اولويت اصلي سازمان باشد تا فرآيند خدمت رساني به مردم در نهايت دقت و در چارچوب قانون انجام گیرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil