دوشنبه 27 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان - حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح یکی از پروژه های کیفی امور مالی شرکت بوده که با یاری همکاران مالی شرکت گاز استان هرمزگان راه اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با استقبال از راه اندازی این سیستم گفت: دستیابی به اطلاعات و گزارش های صحیح از وضعیت هزینه های انجام شده جهت دستیابی به اهداف شرکت یکی از نتایج مهم اجرای این پروژه می باشد.
مهندس اکبر اظهار داشت: در این مدل هزینه یابی، بر خلاف روش مرسوم، تمرکز بر شناسایی فعالیت های سازمان و تخصیص هزینه ها به فعالیت ها و نهایتاً محصول و خدمات نهایی سازمان می باشد. علاوه بر این ردیابی عوامل تشکیل دهنده هزینه ها، امکان بهینه سازی و یا تغییر روش انجام فعالیت ها درجهت کاهش قیمت تمام شده محصول و یا خدمات را برای مدیریت سازمان فراهم می سازد.
وی در پایان از همه عوامل پشتیبان و دست‌اندرکار این پروژه کیفی علی الخصوص آقایان صدیقی مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز، حسینی مدیرمالی شرکت ملی گاز، ابوحمزه رئیس امور تدوین مقررات مالی و همکاران ایشان و آقای بازگیر رئیس امور مالی شرکت گاز استان هرمزگان و همکاران امور مالی شرکت گاز استان گیلان که توانستند بصورت موفقیت آمیز این سیستم را در سطح شرکت مستقر نمایند، تشکر و قدردانی نمود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil