سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش ایثار گیلان عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در دیدار جداگانه با مادران شهیدان «حجتی» و «الیاسی»، امنیت و آرامش جامعه را مدیون شهدا و خانواده های معظم آنها دانست و اظهار کرد: ما مسئولان نسبت به خون شهدا و زحمات آنان باید قدردان باشیم و خدمت به خانواده شهدا جزو وظایف ذاتی ماست.

وی با اشاره به اینکه خون پاک شهدا و دعای خیر مادران شهدا انقلاب را بیمه کرده است، افزود: مادری که سرمایه زندگیش را برای دفاع از اسلام و انقلاب فدا و در این راه صبر و پایداری می کند، در واقع راه شهدا را ادامه می دهد.
این مقام مسئول، تکریم مادران شهدا را تکریم صبر، ایثار و مقاومت دانست و تصریح کرد: مادران شهدا با تاسی از حضرت ام‌البنین(س) فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل کردند تا از اسلام، آرمان‌های انقلاب و ولایت ‌فقیه حراست کنند.
مدیرکل بنیاد شهید گیلان، به مسئولیت سنگین خانواده های شهدا در حفظ و ترویج فرهنگ شهادت در جامعه پرداخت و تصریح کرد: خانواده های معزز و معظم شهدا به خاطر اینکه انقلاب پیروز و حفظ شود، هزینه سنگینی داده اند و در حال حاضر نیز باید بیش از سایرین در مسیر ولایت و استقلال کشور گام بردارند و همواره دغدغه حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در کشور داشته باشند.
وی یادآور شد: مادامی که فرهنگ ایثار، شهادت و ولایتمداری در کشور وجود داشته باشد هیچ یک از دشمنان انقلاب و نظام فکر تعرض و تجاوز به کشور را در سر نخواهند داشت.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil