سه شنبه 25 تیر 1398

سرهنگ "حسین محمد پور" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر به ضرورت افزایش ایمنی زائران کربلای معلی تاکید کرد و افزود : در بحث کنترل‌های فنی و ایمنی ناوگان، مدیران فنی شرکت‌های مسافربری ملزم شده اند ناوگان خود را پیش از سفر مورد معاینه فنی قرار دهند و از صحت عملکرد ناوگان اطمینان حاصل کنند.  
وی افزود: علاوه بر این اقدام به همه اتوبوس‌هایی که قرار است از استان گیلان به سمت ایلام گذر کنند در پایانه های استان توسط کارشناسان پلیس راه و مسئولان فنی پایانه مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت سلامت به مسیر ادامه می دهند.  
اين مقام انتظامي با بيان اينكه رانندگان وسایل نقلیه عمومی با توجه به مسئولیت مهم و حساسی که بر عهده دارند لازم است ضمن آمادگی جسمی و روحی مناسب از سالم بودن خودروی خود مطمئن باشند افزود: کلیه خودروهای حامل زائران حتی از استان‌های دیگر که مسیر تردد آنها از استان گیلان می باشد از سوی پاسگاه‌های پلیس راه مورد کنترل ویژه قرار خواهند گرفت.
سرهنگ محمدپور در پایان خطاب به رانندگان و شرکت های تعاونی مسافربری گفت : این کنترل ها شامل تمام جزئیات و مقرراتی که لازم است از سوی راننده و شرکت و نیز در مورد اتوبوس ها رعات شود ، شده و با هرگونه تخلف و کاستی بویژه در زمینه نقص سامانه سپهتن ، رانندگی بیش از مدت مجاز برخورد قانونی می‌شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil