دوشنبه 27 خرداد 1398

۱۲۵رشت_  به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حبیب موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی در این باره گفت: این جشنواره به مناسبت روز جهانی کودک با هدف ارایه نکات آموزشی برای کودکان در راستای ارتقاء مهارت ایمنی  و قابلیت حفظ سلامت خود در برابر هر گونه حوادث و سوانح انجام گرفت.
 وی در ادامه به یکی از اهداف این سازمان که همانا فرهنگ سازی و ترویج نقش ایمنی است اشاره کرد و گفت: سازمان آتش نشانی رشت جهت احقاق این هدف به طور چشمگیری اقدام به آموزش مهدکودکی ها و مقاطع ابتدایی نموده است.
موحدی با بیان اینکه اکثریت این آموزش ها در قالب بازی های کودکانه اجرا می گردد، گفت: در شش ماه نخست سال جاری بالغ بر۱۵ هزار تن از نونهالان و کودکان و دیگر رده های سنی نکات ایمنی و آتش نشانی را با تلاش آتش نشانان  شهر رشت فراگرفتند.
وی در ادامه افزود: تنها در هفته نخست مهر ۹۷ بواسطه گرامیداشت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی مربیان و آتش نشانان نسبت به آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی برای بالغ بر ۵ هزار و ۶۰۰ دانش آموز   از ۶۹ مهد و مدرسه اقدام کردند.
 شایان ذکر است: این جشنواره با اجرای عمو شهرام آتش نشان و با همکاری گروه هنری آفتاب و با حضور فاطمه شیرزاد رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی، محمد حسن عاقل منش عضو محترم شورای اسلامی، بهراد ذاکری عضو محترم شورای اسلامی، بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی و تنی چند از مسوولین سازمان آتش نشانی رشت در سالن اجتماعات هتل المپیک واقع در منظریه رشت انجام گرفت.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil