یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : دکتر نجفی در مراسم بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان تالش با اشاره به اینکه عملکرد دولت در پروژه های عمرانی نسبت به سال های 92 و 93 سه برابر شده است افزود : با توجه به پایین آمدن قیمت نفت  ، کاهش صادرات و فروش نفت و مشکلاتی که دولت از وجود تحریم ها با آن مواجه است اما  اعتبارات پروژه های عمران شهری و روستایی در گیلان افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه در هفته ی دولت 94 تعداد 1269 پروژه با اعتباری بیش از 1155 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است افزود : گیلان از حیث میزان اعتبارات پروژه های هفته ی دولت بعد از تهران و آذربایجان شرقی جزو برترین استان های کشور معرفی شده است.

دکتر نجفی همچنین افزود : پیشرفت در بخش آبرسانی، گازرسانی و دیگر پروژه ها نسبت به سالهای گذشته چشمگیر است.

وی مردمان تالش را امین، صادق و پاکدست توصیف و خاطر نشان کرد : مردم این منطقه با اندیشه و مذاهب مختلف در قالب خانواده های شیعه و سنی با تفاهم در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه از توانمندیهای اهل تسنن در بخش مدیریتی استان بهره برده ایم تصریح کرد : نظام بین شیعه و سنی تفاوت نگذاشته است و در استان نیز از آنان در بخش‌های مختلف استفاده می‌شود.

وی همچنین ضمن قدردانی از تلاش های کارگزاران دولت در سطوح مختلف استان گفت : از طرف رئیس جمهور و دولت از تلاش های دست اندرکاران ، مدیران دولت و همراهی آنان تقدیر می‌نمایم.

استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت راستگویی در ارائه عملکرد مدیران گفت : سفارش ما این است که مدیران با پاکدستی و امانتداری در راستی و درستی زبانزد باشند تا مردم لمس کنند که دولت به دنبال راستگویی است.

نماینده عالی دولت در گیلان به سفر رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و رئیس سازمان جنگلها و مراتع کشور به گیلان اشاره کرد و گفت : در این سفر دستور همکاری منابع طبیعی برای توسعه ی بخش های صنعتی غیر آلاینده و ایجاد اشتغال با حفظ ارزشهای منابع ملی و زیست محیطی صادر شد.

در این مراسم فرماندار تالش با اشاره به اینکه این سفر، دوازدهمین سفر استاندار به شهرستان تالش است خاطر نشان کرد : در هفته ی دولت 94 تعداد 164 پروژه عمرانی با اعتباری به مبلغ 480 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که نسبت به سال 92، 4.5 برابر رشد داشته است.

علی فتح الهی با بیان اینکه در سال 92 تعداد 38 پروژه با 6 میلیارد و هفتصد میلیون تومان افتتاح شد گفت : در سال 93 تعداد 91 پروژه با اعتبار 14 میلیارد و ششصد میلیون تومان به بهره برداری رسید که نسبت به سال 92، 2.5 برابر رشد داشته است.

در ادامه نماینده مردم شهرستانهای تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه مدیران با حداقل امکانات حداکثر اقدامات را انجام می‌دهند تصریح کرد : دولت تدبیر و امید شروع بسیار خوبی داشته است و در ارائه کارنامه ی عملکرد، کارکردهای آن مقایسه شود تا تغییرات برای مردم مشهود گردد.

محمود شکری ضمن تقدیر از استاندار به جهت حضور در شهرستانهای مختلف افزود : امیدواریم این روند در ادامه راه شهیدان رجائی و باهنر استمرار داشته باشد.

گفتنی است با حضور استاندار گیلان در شهرستان تالش 19 پروژه عمرانی با اعتباری به مبلغ هفتاد و سه میلیارد و چهل میلیون ریال به بهره برداری رسید.

پروژ ه های بهره برداری شده شامل افتتاح مخزن 1000 مترمکعبی و توسعه شبکه آب آشامیدنی شهری و روستایی و نیز آبرسانی به 7 روستا مجموعاً با اعتبار 71 میلیارد ریال و گازرسانی به 10 روستا با هزینه ای به مبلغ 72 میلیارد و چهل و چهار میلیون ریال می باش


نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil