سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نو داد گیل : مهدی حاجتی  فزود: شماره تلفن 33329527 - 013 برای اعلام شکایات خانواده ها و رسیدگی به آنها در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: 38 ناظر استانی شورای نظارت استان، شهرستان، کارگروه جامع، ستاد نظارت بر ثبت نام گیلان، شورای هماهنگی موسسان مدارس غیردولتی وظیفه نظارت بر ثبت نام را بر عهده دارند.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آغاز ثبت نام در مدارس استان بیان کرد: دریافت هر گونه وجه به جز وجوه مربوط به بیمه حوادث و کتاب های درسی در زمان ثبت نام مجاز نیست و آزمون ورودی مصاحبه و تعیین شرط معدل برای ثبت نام دانش آموزان ممنوع است.
وی یادآور شد: ثبت نام دانش آموزان در مدارس عادی و هیات امنایی بر اساس محدوده جغرافیایی انجام می شود و در صورت برخورداری از ظرفیت خالی ، ثبت نام خارج از محدوده بلامانع است اما ثبت نام از هنرجویان هنرستان ها و مدارس خاص بدون در نظر گرفتن محدودیت جغرافیایی بر اساس ضوابط انجام می شود.
حاجتی با اشاره به تعیین نرخ شهریه در مدارس غیردولتی استان گیلان و تاکید بر لزوم نصب مبلغ در نظر گرفته شده در تابلوی اعلانات مدارس اظهار کرد: هیچ مدیر مدرسه ای حق افزایش نرخ تعیین شده را ندارد.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خاطر نشان کرد: ناظران و بازرسان مرتب در مدارس حضور می یابند و بر نحوه ثبت نام نظارت می کنند.
استان گیلان دارای بیش از 370 هزار دانش آموز است.

 

منبع : ایرنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil