چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از استقرار اصناف استان در قالب شهرک صنفی پخش در شهرک صنعتی سفیدرود رشت خبر داد.

طهمورث لاهوتی با اشاره به مساحت 665 هکتاری این شهرک اظهار کرد: 262.3 هکتار از مساحت شهرک صنعتی رشت عملیاتی شده است.

وی زمین شهرک صنعتی سفیدرود را 161.92 هکتار عنوان کرد و افزود: 38 واحد صنعتی با 850 نفر اشتغالزایی در شهرک مذکور راه‌اندازی شده است.

لاهوتی با بیان اینکه زون‌های صنعتی غذایی، شیمیایی، سلولزی، فلزی، برق و الکترونیک، نساجی و کانی غیرفلزی در شهرک صنعتی سفیدرود ایجاد شده است، تصریح کرد: تاکنون 160 قرارداد برای راه‌اندازی واحدهای مذکور منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از تسریع در توسعه زیرساخت‌های شهرک صنعتی سفیدرود رشت خبر داد و بیان کرد: 90.3 هکتار زمین به واحدهای در حال احداث واگذار شده است.

وی به استقرار 161 واحد تولیدی و خدماتی در شهرک سفیدرود رشت اشاره کرد و گفت: 20 میلیارد و 5 هزار و 343 میلیون ریال سرمایه‌گذاری واحدهای در حال بهره‌برداری در شهرک مذکور است.

لاهوتی هدف از توسعه زیرساخت‌های شهرک صنعتی سفیدرود را ایجاد اشتغال پایدار دانست و خاطرنشان کرد: 71.62 زمین قابل آماده واگذاری در شهرک مذکور است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از استقرار اصناف گیلان در قالب شهرک صنفی پخش در شهرک صنعتی سفیدرود رشت خبر داد و یادآور شد: طرح‌های اجرایی در شهرک مذکور ویژه است.

وی با اشاره به اجرای خطوط 20 کیلوولت برق داخلی شهرک صنعتی سفیدرود رشت، اظهار کرد: خطوط شبکه روشنایی داخلی در شهرک مذکور اجرایی شده است.

لاهوتی به تامین آب و اجرای شبکه داخلی شهرک صنعتی سفیدرود رشت اشاره کرد و افزود: منبع 200 مترمکعبی هوایی و یک‌هزار مترمکعبی بتنی آب در شهرک مذکور احداث شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با بیان اینکه شبکه گازرسانی داخلی شهرک صنعتی سفیدرود رشت انجام شده است، تصریح کرد: گاز شهرک مذکور تامین شده است.

وی از ایجاد شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهرک صنعتی سفیدرود رشت خبر داد و بیان کرد: شبکه معابر و محوطه‌سازی و فضای سبز در شهرک مذکور انجام شده است.

لاهوتی با اشاره به پیاده‌روسازی و اجرای فیبر نوری در شهرک صنعتی سفیدرود رشت، گفت: احداث پست 63.20 کیلوولت شهرک مذکور در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از تکمیل شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت خبر داد و یادآور شد: اجرای فضای سبز میدان‌های شهرک در حال انجام است ضمن اینکه خط انتقال برق 63.20 کیلوولت برای افزایش ظرفیت در شهرک مذکور اجرایی شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil