شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مهندس جمشید ظهیری در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای صومعه‌سرا با بیان اینکه تا پایان هفته دولت 76 روستا در استان گیلان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند، اظهار کرد: برای گازرسانی این روستاها 57 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی تعداد خانوار تحت پوشش پروژه گازرسانی هفته دولت را 14 هزار و 500 خانوار دانست و افزود: هزینه گازرسانی هر خانوار قریب چهار میلیون تومان شده است.

ظهیری با اشاره به وضعیت گازرسانی شهرستان صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: صومعه‌سرا دارای 148 روستاست که از این میزان 116 روستا برخوردار از گاز هستند.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در پایان از گازرسانی سه روستای این شهرستان تا حداکثر یک ماه و نیم آینده خبر داد و اظهار کرد: مابقی روستاهای صومعه‌سرا تا نیمه اول سال 95 جزء روستاهای بهره‌مند خواهند شد و این شهرستان به عنوان یک شهرستان سبز معرفی و شناخته می‌شود.

محمد دولتشاهی رئیس شرکت گاز صومعه‌سرا نیز با بیان اینکه روستاهای سه‌سار، بیشه‌گاه ضیابر، خشکرودبار، میان گسکر، خظ تغذیه نوکاشت- خانی کنار، ضیابر شاندرمن شامل پروژه گازرسانی هفته دولت هستند، اظهار کرد: برای گازرسانی و افتتاح این پروژه‌ها بالغ بر دو میلیارد و 740 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی تعداد مشترکین گاز شهرستان صومعه‌سرا را قریب 50 هزار نفر دانست و افزود: بالغ بر 161 هزار نفر خانوار شهری و 20 هزار نفر خانوار روستایی تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند.

رئیس شرکت گاز صومعه‌سرا در پایان از اجرای پروژه گازرسانی 25 روستای صومعه‌سرا تا پایان سال 94 خبر داد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil