چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :هاشم اسماعیلی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان  گفت : در جلسه بررسی مقدمات برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم ، مقرر شد این رقابت ها در سه بخش شهرستانی ، منطقه ای و استانی به عنوان مرحله مقدماتی مسابقات کشوری برگزار شود .
اسماعیلی افزود : بر این اساس ، در پایان این سه مرحله ، برگزیدگان این رقابت ها انتخاب می شوند تا به مسابقات کشوری اعزام شوند .
وی اظهار کرد : شرکت کنندگان در رقابت های قرآنی جامعه ورزش ، به طور حتم باید جزو ورزشکاران سازمان یافته و دارای کارت بیمه ورزشی باشند .
وی ادامه داد : مسابقات قرآنی در 11 رشته در دو بخش بانوان و آقایان تدارک دیده شده که شرکت کنندگان در رده سنی 15 تا 29 سال مجاز به شرکت در این مسابقات خواهند بود .
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان ، برگزاری همایش قرآنی ، نشست خبری ، تبلیغات محیطی ، تهیه تیزر تبلیغاتی را از محورهای اساسی این رقابت ها برشمرد و خاطرنشان کرد : زمان ثبت نام و نحوه برگزاری مسابقات از طریق سایت خبری اداره کل ورزش و جوانان اعلام خواهد شد .
هاشم اسماعیلی بیان کرد : همزمان با برپایی مسابات قرآنی اداره ورزش و جوانان ، مسابقات دل نگاشته با موضوع قرآن و ائمه معصومین نیز برگزار خواهد شد .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil