دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل،مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت عصر سه شنبه گفت : حامد حاجتی که سابقه حضور در تیم فوتبال پگاه گیلان را دارد، با عقد قراردادی به تیم فوتبال سپیدرود رشت پیوست .

رادنی دیدار  افزود : حامد حاجتی هافبک راست اسبق تیم فوتبال صبای قم با عقد قراردادی دوساله به تیم سپیدرود ملحق شد تا این تیم را در رقابت های لیگ دسته دوم کشور همراهی کند .

وی اظهار کرد : حاجتی علاوه بر حضور در تیم های پگاه گیلان و صبای قم ، سابقه بازی در تیم های بانک ملی تهران، تربیت یزد، نساجی مازندران، گل گهر سیرجان و راهیان کرمانشاه را دارد.

مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت ادامه داد : این هافبک گیلانی تاکنون در تیم های مختلف زیر نظر مربیانی همچون فرهاد کاظمی، محمدحسین ضیایی، یحیی گل محمدی، هادی برگی زر و علی حنطه کار کرده و در سال های حضورش در راهیان کرمانشاه نیز بازوبند کاپیتانی این تیم را در دست داشته است.

وی در ادامه به پیوستن یک مربی بدنساز به تیم فوتبال سپیدرود رشت اشاره و بیان کرد : همچنین آرش محتشمی با عقد قراردادی به عنوان مربی بدنساز به کادرفنی سپیدرود رشت اضافه شد.

وی خاطرنشان کرد : محتشمی از نسل جوان مربیان تحصیل کرده در علم بدنسازی است و سابقه حضور در تیم های چوکای تالش در لیگ دسته دوم، لسمان مروارید خزر رشت در لیگ برتر فوتبال ساحلی، فوتسال ملوان و آرسن میناسیان را در کارنامه دارد .

تیم فوتبال سپیدرود رشت یکی از نمایندگان استان گیلان در لیگ دسته دو کشور است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil