یکشنبه 26 خرداد 1398

اختصاصی  پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مردم و افکار عمومی باهوش هستند شاید در کوتاه مدت با سرپوش گذاشتن بر برخی اقدامات بتوان به سلامت از کنار افکار عمومی عبور کرد اما ذهن و حافظه تاریخی مردم بویژه فرهیختگان ورزش  بیدار است و درباره اشخاص و عملکردشان ،عادلانه قضاوت می کنند

فاصله بین نیکنامی تا بدنامی گاهی فقط یه حرف یا تصمیم بیهوده است پس مدیران ورزش کشور با دقت و ظرافت به اعمال و گفتارشان نظارت کنند تا یکباره در صف “شعبان بی مخ های ورزش ” قرار نگیرند.

این روز ها بازار انتخابات هیاتهای ورزشی  داغ است  و در این میدان کسب کرسی هيات فوتبال گيلان چون نگینی درخشان  چشم کثیری  را به خود  دوخته است .

شنیدهای به گوش می رسد عده ای معدود از اینکه  در انتخابات ورزشی فضای امن و مثبت  وجود داشته باشد و نامزد ها  به دور از مسایل حاشیه ای و بدون دخالت واعمال نفوذی ، برنامه های خود را ارایه دهند رنج می برند.

این به اصطلاح استخوان خورد کردها و سینه سوختهای ورزش تلاش دارند به بهایی گزاف رویدادها را به آنچه که خود می فهمند اشاعه دهند و حتی با تکدی گری سعی در دخالت واعمال نفوذی دارند.

7 شهريور 94 زمان برگزاري مجمع انتخابات هيات فوتبال گیلان بود که فرزاد سيري دبير مجمع انتخابات دلیل تعويق زمان برگزاري انتخابات را سفر  ریس فدراسیون  فوتبال به خارج از كشور اعلام کرد اما این معدود  افراد با گمانه زنی ها  و حاشیه سازی ها در تلاش برای تغییر وضعیت به نفع خود هستند .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil