یکشنبه 26 خرداد 1398

اختصاصی  پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : یکی از اثرگذارترین افراد رسانه ای که مخاطبان زیادی را درسطح استان دارد ،در اجرای پروژه ای اقتصادی 590 میلیون تومان تسهیلات بانکی با بهره کم دریافت کرده است.

شنیده ها از منبعی بسیار موثق و رسمی حکایت دارد که این فرد با حمایت رسانه ای از افرادی خاص ،شرایط دریافت این حجم از وام را فراهم آورده است .

 ودر حالی که اغلب بخش های کشاورزی استان گیلان قادر به دریافت اجرت محصولات عرضه شده به مبادی مرتبط نیستند ،پرداخت چنین تسهیلاتی در دولتی که مبارزه با فساد و رانت را در سرلوحه کارخود دارد ،  دور از ذهن می نماید .

بر این باید افزود که ازشواهد شرقی ترین شهرستان های گیلان نشان می دهد این فرد رسانه ای با اشراف بر مبانی مداحی ،در کنار منابع مالی  و رانت رسانه ای در صدد ورود به کاندیداتوری مجلس است .

گر چه این شایعه نیز وجود دارد که بخشی از وام دریافتی در مراحل فعالیت انتخاباتی هزینه خواهد شد ، اما انتظار میرود هم مسئولان کشوری بر اینگونه تخلفات احتمالی اشراف داشته باشند و هم مراکز صدور تایید یعنی هیات نظارت بر انتخابات از سوء استفاده افراد در قالب رانت و پدر سوختگی های معمول جلوگیری کنند .  

ناگفته نماند که مدتی است این فرد به نیت خادمی مردم و ادعای خلوص نیت ،در مجالسی به تبیین دیدگاه های سیاسی خود پرداخته و صداقت و امانتداری را از اهداف حضورش در فعالیت های اجتماعی اعلام می دارد .

از آن سو این نگرش نیز باید موشکافی شود که فرآیند چنین پدیده ای در چه مرحله ای قرارداشته ،تا خدای ناکرده حیثیت افراد و برخی مسئولان که انصافا از هر گونه تخلفی پرهیز دارند خدشه دارنشود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil