سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم ما تیم گسترش را به خوبی تجزیه و تحلیل کرده‌ایم و از زمان بازگشت به انزلی سعی کردیم یک روز را هم از دست ندهیم و حتی کار ریکاوری هم خودمان انجام دادم. مهم‌ترین فاکتور ما هواداران بودند که امیدوارم فردا هم یار دوازدهم تیم باشند و بدانند که بازیکنان با تمام توان برای مردم انزلی و گیلان ارایه می‌کنند تا سه امتیاز را بگیرند و بعد به اردوی تدارکاتی برویم که وضعیت جسمانی‌ بازیکنان بهتر شود.

وی ادامه داد: هیچ بازیکن مصدوم و محرومی هم نداریم ضمن اینکه درویشی هم به تیم ما اضافه شد و می‌توانیم از او هم در بازی فردا استفاده کنیم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه ملوان بازهم تهاجمی بازی خواهد کرد یا نه، گفت: در تیم‌هایی که کار کرده‌ام هجومی بازی می‌کنند و در کنار حمله باید دفاع هم بکنیم و ابزار خوبی در ملوان در اختیار دارم و بازیکنان جوان و با تجربه داریم. و در این هفته در تمرین ملوان بازیکنان جوان خوبی دارد و فصل گذشته هم در راه آهن بازیکنان جوانی به لیگ معرفی کردیم و ما بهترین تیم را در میدان می‌گذاریم که هماهنگی خوبی باهم دارند.

استیلی در مورد اظهار نظرش در مورد پرسپولیس و اینکه در انزلی فقط ملوان مهم است نه قرمز و آبی گفت: خوشحالم در جایی کار می‌کنم که همه قرمز و آبی نیستند و فقط ملوانی هستند و بعضی وقت‌ها از من سوال در مورد پرسپولیس می‌کنند و باید جواب بدهم و شاید در این اواخر بازی پرسپولیس را هم ندیدم و بازی‌های گسترش را به طور کامل دیده‌ام و من به احترام رسانه‌ها پاسخ رسانه‌ها را می‌دهم و اکنون تمام ذهنم بر روی همان تیم است و هر جایی که می‌‌روم صحبت ملوان است و حرفی از استقلال و پرسپولیس نیست

استیلی در مورد وضعیت چمن ورزشگاه تختی انزلی، گفت: چمن ورزشگاه باید بهتر شود و مسئولان برای بهتر شدن تلاش می‌کنند و بازیکنان تکنیکی که داریم اگر خوب و مطلوب باشد بهتر خواهیم بود و ما خواهشی که از دنیا مالی و مسئولان داشتیم که این زمین چمن درست شود و برای هواداران هم امکانات خوبی مثل سرویس بهداشتی و ... فراهم شود تا آنها راحت بازی را نگاه کنند.

استیلی در مورد مسایل مالی باشگاه ملوان، گفت: بحث روحی و روانی مهم و ارامش تیم مهم است و اینکه  بازیکنان فقط به بازی فکر کنند و این آرامش به باشگاه و کادر فنی مربوط می‌شود و خوشخبتانه همه دست به دست هم دادند تا ملوان آرامش داشته باشد در بازی با نفت هم هواداران تا دقیقه آخر تشویق‌مان کردند و توانستیم بازی را مساوی کنیم و توقع من خیلی بیشتر از این بازی‌هاست و باید بهتر بازی کنیم و خدا را شکر می‌کنم که هواداران ما خوشحال از تهران به انزلی بازگشتند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil