یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :اگر به من راي بدهيد در دوره نمايندگي به جز خدمت به استان و شهرستان و روستاي زادگاهم هيچ دغدغه اي نخواهم داشت و سوابقم نشان مي دهد كه قلبم فقط براي مردمم مي تپد.  من با تمام وجود خود را وقف خدمت به جامعه كرده و تعهد مي كنم  با وفاداري به انقلاب و اسلام و پيروي از رهبري به جز خدمت به خلق نينديشم و من ...

اين ها و عباراتي ازاين دست شعارهايي است كه اگر نگوييم همه نامزدهاي انتخابات ،‌اما اكثريت قريب به اتفاق شان دردوره رقابت هاي انتخاباتي به خورد خلق الله مي دهند و تصور مي كنند كه مردم هم اين شعارها را باور دارند.!؟

حداقل نگاهي به جمعي از نمايندگان ادوار مجلس نشان مي دهد كه عملكرد وكلاي مردم نه تنها رضايت بخش نبوده كه برخي از آنها مانند درصدي قابل توجهي از مسئولان اجرايي در اين مدت بر ميزان ثروت خويش افزوده  و در اموري مانند جا به جايي مسئولان و ... با هدف تامين منافع شخصي و حزبي و جناحي دخالت كرده اند كه هيچ ارتباطي به آنها نداشته است.  بررسي ثروت و املاك برخي از نمايندگان خانه ملت و مسئولان اجرايي در بخش هاي مختلف نشان مي دهد كه اين گروه تا چه ميزان به مردم اهميت داده و درخدمت دين خدا و  خلق الله بوده اند.؟!!

هم اكنون هم در حالي كه تا انتخابات مجلس شوراي اسلامي در هفتم اسفند ماه بيش از پنج ماه باقيست ،‌عده اي از نامزدهاي انتخابات و ايضا نمايندگان مجلس جلسات اشكار متعدد و محفلي برگزار و فعاليت هاي انتخاباتي را علني كرده اند. مسئولان اجرايي و نظارتي هم از آن طرف اعلام مي كنند با متخلفان برخورد خواهد شد " البته همانگونه كه در دوره هاي قبل برخورد شد".؟!!

گفته مي شود،‌برخي از نامزدها خيلي فراتر از اين نوع اعمال  حركت كرده و در حالي كه هنوز از تاييد تا عدم صلاحيت شان خبري نيست، سفارش هاي پوستر و بنر را به چاپخانه ها داده اند و  شنيده مي شود كه در برخي مكان هاي روستايي اين پوسترها بر ديوارها نصب است!....

گروهي هم  به قول خودشان با زيركي "  آنگونه كه در انتخابات شوراي شهر هم سابقه داشت" ،‌ مسئولان را دور زده و اسامي خود را بدون آدرس بر در و ديوار شهرها از جمله در  شهر رشت " نگارنده خود مواردي را شاهد بود"  نوشته اند.  اين نوشته ها به گونه اي تابلوست كه فرياد مي زند اين فرد نامزد انتخابات  مجلس است و احتمالا با آنها در آينده نزديك برخورد قانوني خواهد شد.!

گروهي از شهروندان اعتقاد دارند كه اين افراد با مسئولان برگزاري انتخابات ارتباط هايي دارند كه البته ما نمي توانيم صحت و سقم اين ارتباط را تاييد يا تكذيب كنيم.

جالب تر از همه آنكه برخي از نامزدهاي بزرگوار و دست و دلباز در هر مسئوليت و لباس و شرايط اجتماعي خاص  اين روزهاي سفره هاي بزرگ يك هزار نفري در سالن هاي شهر و اغلب در  حاشيه شهرها پهن كرده و  الحق و الانصاف چلوكباب هاي محشر مي دهند.  چلوكباب هايي كه اگر ادامه داشته باشد،‌ شايد ما هم در صورت دعوت و نشستن بر سر اين سفره ها  به  آنها راي بدهيم‌، چرا كه علي الظاهر تفاوتي نمي كند چه كسي به مجلس برود و هر كس كه به هر شكلي تاييد شد،‌ لابد صلاحيت نماينده شدن را دارد.

دراين باره اطلاعات بسيار زياد و عميقي در دست است،‌اما براي آنكه افكارعمومي را مايوس نكنيم از توضيح بيشتر خودداري مي شود و شايد بخش عظيمي از آن را در دوره قانوني رقابت هاي انتخاباتي رو كنيم.  مردم عزيز ،‌ گروه هاي سياسي و حزبي،‌ دست اندر كاران ،‌ نامزدهاي انتخاباتي كه سالم عمل مي كنند، به خصوص جوانان متعهد و مومن و دور انديش جامعه اگر در اين خصوص اطلاعات بيشتر و حساسيت لازم را به علت اهميت به سرنوشت خويش و انقلاب شان دارند ،‌لطفا و حتما با ما در ميان بگذارند تا براي روشنگري " بخوانيد افشاگري" و آگاهي بيشتر مردم منتشر كنيم. نشريه واكنش و شبكه خبري گيلان 24 در  خدمت همه مردم است و براي انتخابات از شهريور ماه پنل جداگانه اي تدارك ديده است. براي تماس با ما درصفحه اول سايت گيلان 24 ،‌ بالا درقسمت ارسال خبر كليك كرده و هرآنچه دلتان بخواهد درمستطيل بنويسد و ارسال كنيد.

يا علي مدد..... / گيلان 24

 

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil