جمعه 28 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل:  یونس محمودی گفت: این تعداد پروژه در زمینه های مختلف عمران و آبادانی و نیز خدماتی آماده بهره برداری است و با حضور مردم هم دل و هم زبان و مسوولان افتتاح می شود.
وی در ادامه با تبریک به دولتمردان و کارکنان دولت اضافه کرد: دبیرخانه ستاد هفته دولت شهرستان شفت پروژه های عمرانی را استخراج و بر اساس اولویت بندی پروژه ها و حجم اعتبارات خلاصه سازی کرده است.
وی اظهار کرد: بر این اساس در هفته دولت سال جاری، شاهد افتتاح 274 پروژه با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال خواهیم بود که بیشتر این پروژه ها در بخش دولتی هستند.
محمودی ادامه داد: گازرسانی به سه روستا ، آب رسانی و اصلاح شبکه آب آشامیدنی هفت روستا ، بهره برداری از 27 کیلومتر آسفالت راه روستایی ، افتتاح چهار خانه بهداشت و درمان روستایی و بهره برداری از پروژه مقاوم سازی بیش از 200 مسکن روستایی از مهمترین پروژه های عمرانی شهرستان در هفته دولت است که افتتاح می شود.
محمودی در ادامه با اشاره به حضور استاندار گیلان در هفته دولت در روستای سفیدمزگی شالما این شهرستان جهت افتتاح پل آبنمای این روستا خبر داد که برای اجرای این پروژه بالغ بر 700 میلیون تومان هزینه شده است.
وی از بخشداران مرکزی و احمدسرگوراب خواست با هماهنگی دهیاران و شوراهای اسلامی و با حضور مدیران دستگاههای ذیربط در منطقه حضور یافته و تمهیدات لازم جهت رفع نواقص احتمالی پروژه ها را بیاندیشند.
محمودی گفت: همچنین دیدار با خانواده معزز شاهد و ایثارگر ، همایش بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر در هفته دولت در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت و انتخاب کارمندان برتر دستگاههای اجرایی از دیگر برنامه های اجرایی در این هفته است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil