جمعه 3 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل:علی ربیعی عصر جمعه در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان صومعه سرا در غرب استان گیلان؛ با اشاره به اجرای برنامه سیاست های رفاهی دولت تدبیر و امید اظهار کرد: رویکرد دولت ، توجه جدی به سیاست های این بخش است و توانسته به خوبی فقر در زمینه درمان را از بین ببرد.
وی ادامه داد: از آنجا که صومعه سرا فاقد بیمارستان تامین اجتماعی است، بیمارستان امام خمینی این شهرستان ، برنامه های رفاهی و ارائه خدمات به شهروندان غرب استان گیلان را به دوش می کشد.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی احداث اورژانس در بیمارستان امام خمینی صومعه سرا را یک نیاز ضروری خواند که می تواند منشأ خدمات خوبی برای مردم باشد.
سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اواخر فروردین ماه امسال از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان صومعه سرا بازدید کرده بود و یک هفته بعد از این بازدید، کلنگ احداث بخش اورژانس این مرکز درمانی به زمین زده شد.
شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمشهر و میرزا کوچک جنگلی در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی همچنین امروز پس از حضور و سخنرانی در نماز جمعه فومن در غرب استان گیلان، از کارخانه تولیدی ام دی اف و نئوپان این شهرستان و همچنین روند احداث مصلی بزرگ آیت الله العظمی محمدتقی بهجت فومنی (ره) بازدید کرد.
صبح امروز (جمعه) نیز جلسه هم اندیشی و بررسی راهکار برای رفع چالش های فرش دستباف و صنایع دستی گیلان با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.
علی ربیعی همچنین در جمع تشکل ها و نهادهای مدنی گیلان از جمله اعضای کانون های شوراهای اسلامی کار و کارآفرینان و انجمن صنفی کارفرمایان و اتاق تعاون استان در رشت حضور یافت و سخنرانی کرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil