دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : امیر جانبازی رودسری فرماندار رودسر روز جمعه و در آیین بهره برداری از پیست آفرود و موتور کراس در ساحل شهدای شهر رودسر افزود: آنچه امروز می تواند بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گیرد؛ بحث ورزش همگانی و قهرمانی است و این دو، باید همدیگر را کامل و تکمیل کنند.
وی توسعه و گسترش فضاهای ورزشی را در این شهرستان مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: باید با برنامه ریزی مناسب در توسعه و ارتقای ورزش بکوشیم و این قابلیت در منطقه وجود دارد.
فرماندار رودسر همچنین ساخت مجموعه ورزشی پیست اتومبیل رانی و موتورسواری از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر را مورد تمجید قرار داد و گفت: این گونه اقدامات از کارهای ماندگار است و مطمئناً می تواند به توسعه و ارتقای بنیه ورزشی جوانان کمک شایانی کند.
شهردار رودسر نیز در این مراسم با بیان اینکه شهرداری در کنار انجام فعالیت های عمرانی، مباحث ورزش را نیز بطور جدی دنبال می کند، اظهار کرد: پیش از این، شهرداری ساخت مجموعه های ورزشی فوتبال ساحلی و والیبال ساحلی را نیز در سواحل این شهر انجام داده و هم اکنون مورد بهره برداری است.
خداداد قنبرزاده ساخت مجموعه های ورزشی را جزو ضروریات و ملزومات در توسعه ورزش خواند و اضافه کرد: ساخت پیست آفرود و موتور کراس یکی از دیگر از خواسته های علاقمندان به این رشته ورزشی بود که شهرداری و شورا خود را مقید به تحقق آن دانستند و خوشبختانه هم اکنون مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه این پیست مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده و قابلیت برگزاری مسابقات کشوری را دارد، وسعت این زمین را چهار هزار متر مربع و با اعتبار یک میلیارد تومان با احتساب زمین اعلام کرد که از سوی شهرداری و شورا صورت گرفته است.
رییس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری شهرستان رودسر نیز در حاشیه این مراسم در گفت وگو با ایرنا از برگزاری مسابقه اتومبیل رانی و موتور سواری همزمان با بهره برداری از این پیست خبر داد.
پژمان خسرودوست گفت: این مسابقه با شرکت 65 اتومبیل ران و موتور سوار از استان های تهران، مازندران، قزوین، گلستان، گیلان و زنجان در حال انجام است.
به گفته وی ،هم اکنون یکصد نفر در این شهرستان عضو هیات موتور سواری و اتومبیل رانی هستند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil