دوشنبه 5 خرداد 1399

زمان به سرعت به ضرر ملوان در حال گذر است و بلاتکلیفی در تیم ملوان ، هواداران تنها تیم لیگ برتری فوتبال شمال ایران را دچار سرگیجه واسترس کرده است.

درحالیکه اکثر تیمهای لیگ برتری تمرینات پیش فصل و نقل و انتقالات را آغاز کرده اند ،قوي سپيد انزلي پس از بحران فصل گذشته وبقا در ليگ برتر به عنوان آخرين تيم باقي مانده، همچنان با بحران  دست وپنجه نرم مي كند.

ملوان بندرانزلی پس از انصراف سیروس محجوب از مالکیت 70 درصدی سهام باشگاه ، دچارمشکل مالکیتي و مدیریتی است وتمريناتش را از31 خرداد  بدون حضوربازيكنان اصلي وسرمربي آغاز كرده است.

با وجود اینکه از 12 خرداد فصل نقل و انتقالات آغاز شده، ملوان هنوز نتوانسته وارد این بازار بشود و حتی با بازیکنان خودش هم تمدید کند.

 از باشگاه هم خبر می رسد چند بازيكن تأثیر گذار فصل گذشته همچون محسن یوسفی ، فرزاد حاتمي و پژمان نوری مذاکراتی با تیمهای متمول لیگ آغاز کرده اند.

این در حالیست که ملوان و تراکتور سازی تنها تیمهای لیگ برتری هستند که می توانند از امتیاز بازیکن سرباز استفاده کنند اما فعلاً بدلیل نابسامانی های موجود در ملوان ، همه این بازیکنان سرباز از تراکتور سر در می آورند.

واگذاری این سهام که قراربود از سيروس محجوب به مسئولان شهر انزلی انتقال پیدا کند نيز ، هنوز نهایی نشده و مسولين غيربومي باشگاه هم  دو هفته ايست كه براي معرفي مالك جديد باشگاه قول امروز وفردا را مي دهند.

به گفته الماسي رييس هيات مديره باشگاه ملوان، دو متقاضی برای خرید سهام ملوان اعلام آمادگی کرده اند كه تافردا يكي از آنها بررسي و معرفي مي شوند  اما هم اکنون این تیم مالک ، مدیرعامل و سرمربی نداره / ستاره های تیم در حال جدایی هستند / بازیکنان سرباز به این تیم نمی آیند / زمان نقل و انتقالات روبه پایان است / تمرینات رسماً آغاز نشده و این یعنی بحران د رملوان

جالب اينجاست باتوجه به اينكه هنوز مالكي براي اين تيم معرفي نشده است ، الماسي دراين گفتگوي تلفني اعلام كرده كه به همراه يكي از مالكين،  سرمربي اين تيم كه يكي ازمربيان خوش نام  وبازيكنان نامدارگذشته است وهمچنين چند بازيكن براي فصل جديد را انتخاب كرديم وفقط منتظر قطعي شدن مالكيت هستيم.

اين سوال پيش مي آيد كه اگر مالك را انتخاب كرده ايد وبازيكن وسرمربي را با نظر آن مالك بسته ايد، پس چرا مالك رسما معرفي نمي شود تا تكليف تمرينات ، بازيكنان ، سرمربي واز همه مهمتردلشوره مردم وهواداران مشخص شود؟!

البته امروز در خروجي برخي خبرگزاريها از معرفي داريوش بهشتي  مالك جديدباشگاه ملوان خبر دادند مالكي كه از سوي هيات مديره انتخاب شده اما مالكيت 70 درصد باشگاه هنوز رسما به وي منتقل نشده است.

يكي از هواداران ملوان درگفتگو با خبرنگار ما باندبازي وسياست بازي را دليل اصلي بحران درملوان دانست وگفت:از مسولين سياسي وغير بومي مي خواهم اگر ملوان را به حال خود رهاكنند مطمئن باشند ملوان راه خود را پيدا مي كند.

  با وجود اینکه 30 تیر پایان فصل نقل و انتقالات است و 22 تیر رسماً قرعه کشی پانزدهمین دوره لیگ برتر برگزار مي شود،کشتی بدون ناخدا و بدون ملوان این تیم ریشه دار شمال ایران ،در دل اقیانوس طوفانی فوتبال به سوی مقصدی نامعلوم در حرکت است.

حال باید دید کسانیکه در ورود هر مالک به ملوان تأثیرگذار هستند و پس از مدتی بزرگترین دشمن آن میشوند چه سناریویی برای ملوان فصل 94-95 در نظر دارند و آیا باز سایه 6 اسفند را د رملوان خواهیم دید، یا مالک جدید به دور از نگاههای سیاسی، می تواند تیمی کاملاً ورزشی و متخصص را گرد هم آورد؟

 

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil