سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : محمد اکبرزاده با اشاره به فعالیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گیلان اظهار کرد: طرح هادی روستایی به منظور ایجاد زمینه توسعه و عمران، تامین عادلانه امکانات و همچنین هدایت و توسعه روستاها برای یک دوره 10 ساله تهیه می‌شود.

وی ادامه داد: ساماندهی و اصلاح بافت موجود، میزان و مکان گسترش آینده و نحوه استفاده از زمین برای عملکردهای مختلف مسکونی، تجاری، کشاورزی، تاسیسات و تجهیزات و نیازمندی‌های عمومی روستایی بر حسب مورد در قالب طرح هادی در سطح کشور تهیه و اجرایی می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به اجرای 254 طرح هادی روستایی در سال 95 در استان اشاره کرد و افزود: طرح‌های مذکور با اعتبار یک‌هزار و 200 میلیارد ریال اجرایی شده و در مقایسه با سال ماقبل آن از لحاظ اعتباری 10.7 درصد رشد داشته است.

اکبرزاده با بیان اینکه تهیه و بازنگری طرح هادی از اقدام‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: تمام طرح‌های هادی روستاهای بالای 20 خانوار در گیلان تهیه شده و صددرصد برنامه تحقق پیدا کرده است.

وی از بازنگری طرح هادی 106 روستا با اعتبار 400 میلیون ریال در سال‌های 94 و 95 در گیلان خبر داد و بیان کرد: با اجرای طرح‌های مذکور تعداد 6 هزار و 240 نفر اشتغال موقت در استان ایجاد شده است./ فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil