سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل: ابراهیم طاهرنژاد در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: آزادگان اسوه‌های صبر،استقامت و پایداری هستند که در دوران اسارت باعث رو سفیدی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران شدند.

وی اظهار کرد:آزادگان سرافراز ایران اسلامی با استقامت و بردباری در مدت چندین سال دوران اسارت،دشمن بعثی را از پا درآوردند.

طاهرنژاد با تبریک سالروز ورود پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی،تصریح کرد: آزادگان با صبر و استقامت خود درس آزادگی را به ملت بزرگ ایران آموختند و با تحمل دردهای اسارت نمادهای صبر و بردباری جامعه اسلامی ایران هستند.

وی خاطرنشان کرد:آزادگان در سیاه چال‌های رژیم بعثی عراق شکنجه می‌شدند اما هرگز از اعتقادات اسلامی محکم و قوی خود دست بر نداشتند بلکه ماموران عراقی را تحت تاثیر خود قرار داده و آنان را متحول کردند.

طاهرنژاد ادامه داد:آزادگان سلحشور کشور با مقاومت دلیرانه خود موجب یاس و ناامیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند به گونه‌ای که با مقاومت این عزیزان بسیاری از اهداف انقلاب تحقق پیدا کرد.

وی تاکید کرد:آزادگان با پایداری و عشق به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب در تمام عرصه‌های علمی و فناوری به مردم و انقلاب اسلامی خدمت می‌کنند.

طاهرنژاد خاطرنشان کرد:امروز حضور آزادگان سلحشور و سرافراز در عرصه‌های علمی و مدیریتی کشور آنان را به عنوان ذخیره‌ای راهبردی و تاثیرگذار در روند پیشرفت و تعالی ایران اسلامی قرار داده است.

وی یادآور شد:تجلیل و پاسداشت مستمر فداکاری و پایداری آزادگان سرافراز رسالت خطیری است که در نهادینه کردن فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در جامعه اثرگذار است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil