دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل؛این دیدار که در ورزشگاه ساحلی شهرداری رودسر برگزار شد؛ دو تیم پس از تساوی یک بر یک در وقت های قانونی و اضافی بازی به ضیافت ضربات پنالتی رفتند که در ضربات پنالتی، تیم خزر رودسر موفق شد در مجموع با نتیجه 3بر 2حریف خود را شکست دهد.

هنوز ثانیه هایی از وقت نخست 12دقیقه ای مفید بازی نگذشته بود که تیم خزر رودسر به گل برتری دست یافت و محمدصادق دهقان با یک شوت زمینی و به دور از دسترس دروازه بان، توپ را وارد دروازه حریف کرد.

تیم میهمان پس از دریافت گل، فشار زیادی روی دروازه میزبان ایجاد کرد اما سنگربان جسور و چالاک خزر رودسر سجاد عباسی مانع از گلزنی تیم حریف شد و چندین فرصت گلزنی را گرفت؛ بازی در وقت نخست 12 دقیقه مفید بازی با برتری شکننده یک بر صفر تیم میزبان پایان یافت.

با آغاز وقت دوم بازی باز هم این تیم میزبان بود که می توانست اندوخته های خود را به عدد دو برساند اما شلیک تماشایی و زیبای محسن نصرالله زاده به تیر افقی دروازه برخورد و توپ به میانه میدان برگشت.

تیم حریف نیز در معدود حملات خطرناک نشان می داد اما دروازه بان تیم خزر رودسر باز هم دروازه خود را بسته نگه داشت؛ بهترین بخت گلزنی تیم خزر رودسر را کامران موسی زاده از دست داد و در شرایط تک به تک با دروازه بان حریف، نتوانست از موقعیت به دست آمده نهایت استفاده را ببرد .

با آغاز وقت سوم بازی هر دو تیم موقعیت های زیادی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما سهم تیم میهمان از این موقعیت ها بیشتر بود و بازی دقایق پایانی خود را طی می کرد که تیم پارس جنوبی بوشهر به گل تساوی دست یافت؛ این گل را محمد معصوم زاده با یک ضربه دقیق و به دور از دسترس دروازه بان به گل تبدیل کرد.

با پایان یافتن وقت سوم بازی، دو تیم در یک وقت سه دقیقه ای اضافی کار را شروع کردند اما هر چه زدند، به در بسته خورد.

در ضیافت پنالتی باز هم چهره شاخص این دیدار دروازه بان خزر رودسر بود که از سه ضربه پنالتی آنها دو ضربه را مهار کرد و تیم میزبان یک پنالتی را از دست داد و دو ضربه را تبدیل به گل کرد و این بازی سرانجام با برتری 3 بر 2 به سود تیم خزر رودسر پایان یافت.

تیم خزر رودسر با کسب یک امتیاز از این برد، 15 امتیازی شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil