یکشنبه 26 خرداد 1398

مسعود رهنما در مجمع هیئت بدمینتون گیلان با انتقاد شدید از توصیه های بعضی افراد برای برخی کاندیداهای این هیات برای رای آوردن گفت: اینگونه حرکات به هیچ وجه مورد قبول بنده نیست؛ من برای نظر مجمع احترام قایلم و به هیچ وجه با حرکتهای صورت گرفته موافق نیستم که افرادی به من بعنوان مدیر کل زنگ بزنند و توصیه فرد خاصی را نمایند، باید در جامعه دمکراتیک بر این اصل اعتقاد داشت که به آرای مجمع و اعضای آن احترام قایل بود نه این که با جوسازی بدنبال نشستن بر کرسی ریاست یک هیات تلاش کرد، من به توانایی همه کاندیداها اعتقاد دارم می خواستم در این مجمع بدلایل ذکر شده رای سفید بدهم.

نظیر چنین تحرکاتی غالبا در همه مجامع در پشت پرده اتفاق می افتد تا اینکه بالاخره امروز سرباز کرد و مدیرکل احساسی گیلان را برافروخت. واقعا مگر در این هیئت ها چه خبر است که اینگونه برای آن سر و دست می شکنند، حتی روسای متخلف برخی هیئتها که از در اخراج شده اند سعی می کنند باری دیگر از پنجره به داخل بیایند. نکته جالب این است تا زمانیکه بر کرسی ریاست هیئت هستند مدام از نداری و مشکلات آن دم می زنند اما از هیچ تلاشی برای کسب مجدد آن کرسی فروگذاری نمی کنند.

در آیین نامه هیات های ورزشی استان ها؛ هیات ورزشی تشکیلاتی است که به منظور فراهم نمودن زمینه مساعد در جهت گسترش رشته ورزشی مربوطه و ایجاد انگیزه و نیز جذب احاد مردم به امر ورزش و کشف استعداد ها و بالا بردن سطح مهارت های ورزشی بر اساس اصول و مبانی پیش بینی شده در اهداف فدراسیون و سازمان تربیت بدنی ایجاد می گردد و رئیس آن هیات هم بالا ترین مقام اجرایی رشته ورزشی مربوطه در استان می باشد که از بین افراد علاقه مند به ورزش و آگاه به امور مدیریت از طرف مجمع انتخاب می شود و برخی وظایف وی عبارتند از نظارت بر انجام فعالیت های ورزشی مرتبط بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه ، انجام اقدامات لازم برای تدوین برنامه ، تنظیم تقویم سالیانه هیات و تهیه بودجه مورد نیاز ، حسن اداره هیات و نظارت برای عملکرد کمیته های مختلف در هیات و مسابقات ورزشی و برنامه های آموزشی و ورزشی در سطح استان ، تشکیل جلسات هیات رئیسه و غیره می باشد. اکنون باتوجه به این همه سختی که یک سازمان مردم نهاد به یک فرد به نام رییس هیئت تحمیل می کند اینهمه تلاش در برداشتن بار اضافی برای چیست؟

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil