یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :  آنهایی که با هزار و یک ترفند ، حیلت و بعضا شایستگی ای به مسئولیتی دست می یابند حتماکاری نخواهند کرد که به این زودی از کار برکنار شوند ، آمده اند تا بمانند و نوکری مردم را کنند و توشه آخرت برگزینند .

بحران هارا از سر بدر کنند و تشویق شوند و مرتبه بالاتر گیرند و باز هم تشویق شوند و از این سیر حظ ببرند و ماندگار شوند .کی بدش میاد که این کاره باشه ؟.اما نیک میدانی که در برف اخیر که تنها چهار تا شهرستان درگیر آن بود بد تدبیری داشتیم و مردم آزاری .

من اعتقاد دارم تیم مدیریتی استان باید برکنار شود .چه معنی ای دارد که یک روز پس از بارش برف مسیر 30 کیلو متری رشت به لاهیجان را 6 ساعته طی کنیم و آن خانوده هایی که از مشهد می آمدند 7 ساعت را هم در اما م زاده هاشم بمانندبشود 13 ساعت ؟!.اف برشما که شرم ندارید و در این برف دردمند نشدید.

من و خانواده در مسیر این راه بودیم وچندین نفر را همراهی کردیم و لاستیک ماشینمون ترکید و جان کندم تا به شهرمان رسیدیم و شما از زخم کهنه میگویید ، پس آنجا نشسته اید برای چه؟.آنی که با لیوان چای داغ بر روی پنچره ایستاده که برای احراز این پست ها لح لح نمی زد  .

شک ندارم که میشد براحتی این برف را با با هماهنگی بخش خصوصی و استقرار خودروها در مسیر مدیریت کرد .ما در این 7 ساعت حتی یک پلیس و واحد امدادی ندیدیم و شما از امکانات نداشته میگویید >داشته هایمان کجا بودند ؟>.ما مشکل مدیران توسعه محور داریم که نمی توانندکوچک ترین بحران ها را تدبیر کنند .

ما با شما به حمله نظامی نیازی نداریم دشمن فقط ابرها را بارور کند کشور دو روزه نابود است ...مشکل ما مشکل مدیریت نیست ؟!

حبیب محمد پور

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil