دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : از فدراسیون کشتی ، رده بندی انفرادی و تیمی رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان در برزیل اعلام شد و تیم ایران توانست با کسب یک مدال طلا توسط رضا خدری در وزن 50 کیلوگرم ، مدال نقره امیر حسین حسینی در وزن 96 کیلوگرم و مدال برنز در وزن 66 کیلو گرم در وزن 66 کیلوگرم عنوان ششمی این رقابت ها را بدست آورد.
تیم ایران که در دوره گذشته در رقابت های جهانی کرواسی با کسب یک مدال نقره به مقام هشتم جهان بسنده کرده بود اما امسال با کسب سه مدال طلا، نقره و برنز با صعودی دو پله ای در رده ششم جدول رده بندی این رقابت ها ایستاد.
براساس این گزارش تیم کشتی فرنگی جوانان گرجستان با کسب چهار مدال طلا، یک مدال نقره و 60 امتیاز عنوان نخست تیمی را کسب کرد ، آذربایجان با کسب یک مدال طلا، دو مدال نقره، یک مدال برنز و 53 امتیاز دوم شد .
روسیه با کسب یک مدال طلا، دو مدال نقره، یک مدال برنز و 47 امتیازعنوان سومی این رقابت ها را کسب کرد و تیم ترکیه با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره، یک مدال برنز و و 44 امتیازدر رده چهارم ایستاد.
تیم مجارستان نیز با کسب سه مدال برنز و 34 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و کاروان کشتی جوانان فرنگی کار ایران نیز با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره، یک مدال برنز و 31 امتیاز به رده ششم این رقابت ها رسید.
مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهر سالوادور داباهیا برزیل برگزار شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil