شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : محمد اکبرزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دهه فجر امسال بنیاد مسکن حساب 100 امام ( ره) بیش از 137 عنوان پروژه با سرمایه‌گذاری 138 میلیارد تومان در گیلان به بهره‌برداری می‌رساند.

 وی از اجرای طرح هادی در 137 روستای گیلان خبر داد و افزود: اجرای پروژه‌های مذکور از به دلیل اختصاص قیر رایگان و توجه دولت صورت گرفته و توانستیم عقب‌ماندگی 12 درصدی گیلان را جبران کرده و به شاخص 42 درصدی برسانیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه بهره‌برداری از پروژه‌های مقاوم‌سازی و بهسازی مسکن روستایی از برنامه‌های پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: تعداد 4 هزار و 448 واحد با اعتبار 780 میلیارد تومان با استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه و معرفی به بانک به بهره برداری می‌رسد.

اکبرزاده به وجود 2 هزار و 746 واحد خودمالکی مسکن مهر در گیلان اشاره کرد و گفت: تا شهریورماه سال آینده دولت تلاش می‌کند واحدهای خودمالکی را به اتمام برساند و گیلان از استان‌های برتر در پروژه های مسکن مهر است.

وی در ادامه با اشاره به رانش زمین در روستای «آزارکی» بخش رحیم‌آباد در رودسر، بیان کرد: 14 خانوار در معرض خطر رانش قرار گرفتند و تلاش کردیم با کمک مشاوران و ترسیم نقشه راه تدابیری برای تامین جان مردم، تثبیت زندگی آنها اندیشیده شده ضمن اینکه با انجام مطالعات برای پیشگیری از وقایع آینده برنامه‌ریزی می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان، به ساماندهی 14 خانوار روستای «آزارکی» از محل تسهیلات بهسازی و مقاوم‌سازی اشاره کرد و یادآور شد: 18 تا 20 میلیون تومان تسهیلات برای جبران خسارت وارده به به روستائیان پرداخت می‌شود. فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil