سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : محمدرسول سماکچی، رئیس کانون کارفرمایی استان گیلان ضمن اظهار خوشنودی از تمدید طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان از سوی سازمان تامین اجتماعی آنرا در راستای حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: در موقعیت خاصی از وضعیت کسب و کار هستیم تولید کنندگان داخلی با مشکلات فراوان تولید می کنند اما بعلت وضعیت خراب بازار مصرف، مشکل فروش دارند لذا ناچار هستند بطور نسیه و مدت دار محصولات را در بازار عرضه نمایند و از لحاظ نقدینگی در تنگنای شدید قرار دارند.

وی افزود: بر دولت و سازمان های مرتبط با تولید و اشتغال هست که به هر طریق می توانند به تولید کنندگان و کارفرمایان کمک نمایند تا بتوانند این برهه حساس رکودی را سپری نمایند لذا از سازمان تامین اجتماعی تشکر و قدردانی می نماییم که با اجرای این گونه طرح ها به تولید داخلی و اشتغال مساعدت می نمایند.

سماکچی از سازمان تامین اجتماعی خواست اینگونه طرح ها را مدت دار نکنند و دائمی باشد تا کارفرمایان خوش حسابی که در برهه ای به مشکل برخورد می کنند بتوانند از این طرح و از بخشودگی جرائم استفاده نمایند.

رئیس کانون کارفرمائی گیلان ادامه داد: البته به نفع سازمان تامین اجتماعی هم خواهد بود که به وضعیت طلب های خود نیز سروسامانی بدهد، دولت هم همت کند بدهی نجومی خود به تامین اجتماعی را پرداخت نماید.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه کارفرمایان خوش حساب در برهه ای با توجه به مشکلات حادث شده از نقدینگی برخوردار نیستند که اقساط را پرداخت نمایند لذا باید بانک ها به ویژه بانک رفاه کارگران وجوهی را بعنوان وام برای کارفرمایان در نظر بگیرند تا این طرح با موفقیت انجام شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil