سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : مازیار غلامی،  سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان اظهار کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده هوای به نسبت ناپایدار در منطقه است که بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بعضی ساعت ها بارندگی، ارتفاعات و دامنه ها بارش برف، برخی نقاط مستعد جلگه ای بارش مخلوط برف و باران یا بارش برف، وزش باد (بعضی نقاط بطور لحظه ای شدید) پیش بینی می شود.

وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد، در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف، اواخر وقت برخی نقاط مستعد جلگه ای بارش مخلوط برف و باران یا بارش برف عنوان کرد.

غلامی آسمان فردا در استان را نیز نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی، بتدریج کاهش ابر، در مناطق غربی کمی ابری تا نیمه ابری، در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف، برخی نقاط مستعد جلگه ای بارش مخلوط برف و باران یا بارش برف پیش بینی کرد.

وی بیشینه دما در گیلان طی شبانه روز گذشته را مربوط به بندرکیاشهر با هشت درجه سلسیوس و کمینه دما را مربوط به دیلمان با پنج درجه زیرصفر عنوان کرد.

غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت در شبانه روز گذشته نیز به ترتیب شش و سه درجه ثبت شده است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را مربوط به بندرکیاشهر با حدود 12 میلیمتر و بیشترین میزان بارش برف را مربوط به ماسوله با 9 سانتی متر ذکر کرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil