سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : جواد انوری در حاشیه بازدید از روند اجرایی طرح جامع مالیاتی در شهرستان های آستانه اشرفیه،سیاهکل،کیاشهر و لاهیجان، اظهار کرد:با اجرای طرح جامع مالیاتی و ایجاد بانک اطلاعاتی جامع برای همه فعالان اقتصادی، یکپارچه سازی سامانه های مالیاتی و بهبوبد ارائه خدمات به مودیات بستر مناسبی جهت شفاف سازی مبادلات اقتصادی و تحقق عدالت مالیاتی فراهم خواهد شد.

مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان با بیان اینکه همه بايد در فرهنگ سازی مالياتی خود را سهيم بدانند تا فرهنگ مالياتی برای موديان نهادينه شود،افزود:اگر اين امر اتفاق بيافتاد بحث وصول ماليات سهل تر خواهد بود.

وی طرح جامع مالياتی را يکی از پروژه های ملی سازمان امور مالياتی دانست که با جديت برای اتمام اين پروژه بايد تلاش کنیم و گفت:اگر از همين امروز يک برنامه صحيح و درست داشته باشيم می توانيم در دو ماهه باقيمانده از سال به آن تحقق 100 در صدی برسيم لذا می بايست از تمام ظرفيت های موجود استفاده لازم را ببریم.

این مقام مسئول با ابراز رضايت و خرسندی از عملکرد مجموعه ادارات امور مالياتی شهرستان های استان،خاطرنشان کرد: اميدوارم با تلاش مضاعف همکاران در ماه های پايانی سال جهت تحقق درآمدهای مالياتی به پيش بينی های درآمدهای مالياتی دست يابيم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil