سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : رضا اسلامی ، فرماندار سیاهکل  در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سیاهکل افزود: ما وظیفه داریم که تاریخ انقلاب را به خوبی و درستی به نسل های سوم و چهارم بشناسانیم .

وی خاطرنشان کرد: در هه فجر باید تمام سعی و تلاش خود را برای تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی انجام دهیم و برنامه های آن را بیان کنیم تا نسل جوان بهتر و بیشتر نسبت به انقلاب شناخت پیدا کند.

اسلامی اظهار داشت: چشم های زیادی به این دهه دوخته شده ، چه دوستان و چه دشمنانی که منتظرند ما زمین بخوریم و در این راه از هیچ تلاشی چشم پوشی نمی کنند.

فرماندار سیاهکل گفت: پروژه هایی که قرار است در دهه فجر امسال افتتاح شود، باید بموقع آماده باشد و مدیران نیز تمام سعی خود را بکار گیرند تا این پروژه ها در زمان مقرر افتتاح شود و مشکلی در این مسیر پیش نیاید.

وی ادامه داد: در ایام دهه فجر باید با اجرای برنامه های شاد، نشاط را در جامعه ایجاد کنیم و دستگاه های ذیربط به این مهم توجه و دقت داشته باشند.

اسلامی افزود: با توجه به همزمانی دهه فجر با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، هماهنگی با مدیریت شبکه بهداشت شهرستان برای گرامی داشت پرستاران انجام شده است .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil