شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : کمیته اطلاع رسانی ارتباطات ستاد دهه فجر در سومین بازدید خود به کارخانه سیمان خزر در لوشان رفت و اصاحب رسانه استان از نزدیک با فعالیت‌ این واحد صنعتی آشنا شدند.

مهندس منصور نجفی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره سیمان خزر در این بازدید اظهار کرد: سیمان خزر قدمتی بیش از 30 سال در استان گیلان دارد که توانست با بکارگیری سیستم‌ها و دستگاه‌های مدرن و همچنین با رعایت مصالح زیست محیطی، علاوه بر تامین نیاز منطقه و داخلی استان نسبت به گسترش بازارهای همسایه اقدام کرده و گامی بلند در مسیر رشد و شکوفایی صنعت استان و کشور بردارد.

وی با بیان اینکه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ارزشمندی در سیمان خزر وجود دارد، افزود: سیمان خزر با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین ماشین آلاتی از کمپانی‌های معروف آلمان و دانمارک به عنوان یک بنیه اقتصادی در استان مشغول به فعالیت است.

مدیرعامل سیمان خزر گفت: به علت ورود سرمایه‌های انسانی متخصص و ارزشمند، مهم‌ترین اولویتی که در سال 95 در دستورکار قرار گرفته است، تنوع در تولید محصولات و ارتقای کیفیت می‌باشد؛ سیمان خزر با توجه به امکانات موجود، تولید و عرضه همزمان 6 نوع محصول سیمانی با کیفیت در سالجاری را در دستور کار دارد.

مهندس نجفی با بیان اینکه سیمان خزر از واحدهای صنعتی بزرگ استان است، ادامه داد: 500 نفر به صورت مستقیم، 3هزار نفر به صورت غیرمستقیم و در مجموع با خانواده کارکنان 20 هزار نفر در سیمان خزر مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه به علت رکود ساختمان سازی صنعت سیمان با مشکل مواجه است، اضافه کرد: خوشبختانه با حمایت و پشتوانه مسئولین استان، فعالیت سیمان خزر پررنگ شده است و بطوری که امروزه کیفیت برتر منطقه در تولید سیمان را داریم.

مدیرعامل سیمان خزر با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 600 هزار تن تولید داشتیم، تصریح کرد: سیمان خزر مقاو اول تولید سیمان با کیفیت را در کشور دارد که تامین سیمان پروژه‌های ملی در سطح کشور بیانگر این مطلب است و همواره درصدد ارتقای کیفیت محصولات هستیم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil