سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : داوران دلیری، رئیس تامین اجتماعی شعبه منجیل با اشاره به وجود 6 هزار و 716 بیمه شده اجباری تحت پوشش این مجموعه، اظهار داشت: شمار بیمه پردازان اختیاری ٤٨٢ نفر، بیمه شدگان مشاغل آزاد ١٤٧٤ نفر، کارگران ساختمانی ٧٨١ نفر و رانندگان ٧٥٧ نفر می باشد .

وی افزود: در حال حاضر تعداد 2 هزار و 770 نفر مستمری بگیر از تعهدات تامین اجتماعی منجیل برخوردارند که این رقم نسبت به سال گذشته  ٦درصد رشد داشته است .

رئیس تامین اجتماعی منجیل در بخش دیگری ازاین گزارش گفت: به منظور پرداخت انواع غرامتها وکمک هزینه ها در قالب تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان در نه ماهه نخست امسال قریب به ١٤ میلیاردریال و بابت مستمری بازنشستگان، از کار افتادگان و بازماندگان طی همین مدت بیش از ٣١١ میلیارد ریال پرداخت شده است .

دلیری اقداماتی همچون صدور و تجدید قریب به 11 هزار جلد دفترچه درمانی و صدور ٦٩٩ فقره سند تعهدات کوتاه مدت، در کنار انجام یکهزار و 865 مورد بازرسی و پرداخت مقرری بیمه بیکاری به ١٠٩ نفر را ازدیگراقدامات انجام شده توسط تامین اجتماعی منجیل در سالجاری برشمرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر کارفرمایان شهرستان بیش از ١٢١ میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهکار می باشند .

به گفته وی، تامین اجتماعی شعبه منجیل بیش از31 هزار نفر از جمعیت شهرستان رودبار را تحت پوشش دارد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil