یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل: محمدعلی نجفی در ستاد تسهیل فرآیندهای کارآفرینی و سرمایه گذاری گیلان افزود : ضرورت دارد مدیران دستگاه های اجرایی بدنبال استفاده از همه فرصت های اشتغالزایی و توسعه اقتصادی استان نظیر حوزه های دانش بنیان، گردشگری فعالیت های دریا محور، تجارت و بازرگانی، ارتقاء بهره وری سیستم های کشاورزی و توسعه صنایع دانش محور و مبتنی بر مزیت های خاص باشند.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و توجه دولت در بخش سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و نظارت بر این بخش ادامه داد: مسئله ایجاد اشتغال و رفع بیکاری دغدغه همه مسوولان استان است و در تلاش هستیم تا موانع پیشرفت سرمایه گذاری ها را رفع کنیم و با این حساسیت آینده ای روشن در انتظار استان است.
استاندار گیلان با بیان اینکه از سرمایه گذاری های با استفاده از زمین کم و مبتنی بر آمایش سرزمین حمایت می کنیم، گفت : برغم اینکه آمار و ارقام حاکی از ایجاد اشتغال زودبازده و البته غیرپایدار در ساخت و ساز می باشد ولی شرایط استان به گونه ای نیست که زمین هایی را به طور خاص برای ویلاسازی تعریف کنیم.
در این جلسه مشکلات چند طرح سرمایه گذاری در زمینه های صنعتی، گردشگری و ساخت نیروگاه برق مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در راستای تسریع در عملیات اجرایی آنها اتخاذ شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil