سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : رضا مسرور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: رحلت جانگداز یاور دیرین امام خمینی(ره)،مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی، عالم مجاهد و فقیه روشن بین، مجاهد نستوه و مبارزی خستگی ناپذیر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، چهره برجسته تاریخ معاصر و یکی از ارکان انقلاب اسلامی که همه عمر خود را صرف خدمت به مردم و دفاع از ارزشهای بلند اسلام ناب کرد، موجب تاسف و تأثر عمیق شد.

وی افزود: اسلام سرمایه ای بی نظیر، جمهوری اسلامی مجاهدی دیرین و مدیری از تبار اعتدال و امید را از دست داد، و تاریخ ایشان را به عنوان یکی از مجاهدین تحقق راه حق و از بنیانگذاران شجره طیبه جمهوری اسلامی برخواهد شمرد، عمر پر برکت آن بزرگوار سرشار از تلاش برای پیروزی انقلاب اسلامی، نگاهداشت آن، فرماندهی هشت ساله دفاع مقدس، سردار سازندگی ایران اسلامی، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس خبرگان رهبری بود.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: چه زیبا است توصیف مقام معظم رهبری در خصوص آن عزیز «هوش وافر و صمیمیت کم‌ نظیر او در آن سال ها، تکیه ‌گاه مطمئنی برای همه‌ کسانی که با وی همکار بودند به ویژه برای اینجانب به شمار می ‌آید».

مسرور تصریح کرد: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از ستون های استوار و ثابت قدم نظام مقدس جمهوری اسلامی، برای مناطق آزاد ایران همچون پدری معنوی و حامی ایجاد الگوهای منطقه ای برای دست یابی به الگوهای اسلامی-ایرانی توسعه بود و سنگ بنای ایجاد مناطق آزاد این کشور در دوران ریاست جمهوری ایشان بنا نهاده شد. منطقه آزاد انزلی در دوران فعالیت خود مفتخر به حضور آن بزرگوار بود که در آخرین مرحله کلنگ احداث اسکله های مجتمع بندری کاسپین از سوی آن عزیز فقید بر زمین زده شد.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی بیان کرد: اینجانب این ضایعه دردناک را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان و مردم عزیز ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم و بر این باورم روح آن مرحوم با خدمات بی بدیل خود به انقلاب و جمهوری اسلامی در تمام دوره حیات پر افتخار خویش،در جوار امام شهیدان و یاران دیرین خود آرام گرفته و نظاره گر اعمال ما در تداوم مسیر پیشرفت ایران خواهد بود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil