دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : اسفندیار زیال، رئیس هیات کاراته استان گیلان افزود: دو مسابقه بین المللی کاراته در بهمن ماه سال جاری و یک مسابقه بین المللی کاراته نیز ، اسفند سال جاری و در سبک های مختلف در گیلان برگزار خواهد شد .

وی اظهار کرد: بر این اساس ، مسابقات کاراته سبک ایشین ریو از روز هفتم بهمن ماه سال جاری به میزبانی شهرستان رشت و با حضور زبده ترین کاراته کاران این سبک از ایران و همچنین کشورهای خارجی به مدت دو روز برگزار می شود .

وی ادامه داد: همچنین مسابقات کاراته بین المللی سبک اینویی نیز روز 29 بهمن ماه سال جاری با حضور ورزشکاران این سبک از ایران و چند کشور خارجی در شهرستان تالش استان گیلان برگزار خواهد شد .

رئیس هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: مسابقات کاراته بین المللی سبک کیوکوشین نیز از روز 19 اسفند ماه سال جاری به میزبانی رشت و با حضور کاراته کاران این سبک از ایران و کشورهای حاشیه خزر برگزار می شود .

زیال خاطرنشان کرد: علاوه بر میزبانی سه دوره مسابقه بین المللی کاراته طی ماه های بهمن و اسفند سال جاری در گیلان ،مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور نیز از روز 19 بهمن ماه سال جاری به میزبانی رشت در این استان برگزار خواهد شد .

گفتنی است، در استان گیلان بیش از هفت هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته رزمی کاراته ، در سبک های مختلف و در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil