سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : محمدعلی ثابت‌قدم پیش از ظهر در جلسه شورای اسلامی این شهر به منظور پاسخگویی به پرسش های اعضای شورا پیرامون عدم پرداخت حقوق و حق بیمه کارگران شهرداری رشت اظهار کرد: مباحث مختلفی درباره حقوق و مزایا مورد توجه بوده و تمام مبالغ مربوط به معوقات حق بیمه پرسنل و پیمانکاران در قالب تهاتری با سازمان تامین اجتماعی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه حقوق دی و معوقات آبان و آذر به نیروهای شهرداری رشت پرداخت می‌شود، افزود: با توجه به انجام تهاتر با تامین اجتماعی دیگر مشکلی بابت بیمه پرسنل نداریم و نظام پرداخت‌ها را آغاز و حقوق‌های بیشتر مناطق شهرداری در سر موعد پرداخت کرده‌ایم و دیرکردها بیشتر مربوط به حق بیمه‌ها است.

شهردار رشت در پاسخ به این سؤال پیرامون ترمیم آسفالت شهر و کنده‌کاری‌های ناشی از آن، تصریح کرد: در سال ۹۵ حجم آسفالت کارکرد 9 ماهه شهرداری رشت ۹۵۸ هزار متر مربع بوده که افزایش چشمگیری داشته است.

وی با بیان اینکه در کیفیت آسفالت به دمای آسفالت نیز توجهاتی صورت گرفته است، گفت: مباحثی در زمینه اصلاح در حال انجام بوده و در سال ۹۵ بحث ترمیم و نگه‌داری آسفالت مناطق را در دستور کار قرار داده‌ایم.

ثابت‌قدم با اشاره به اینکه امسال پرباران‌ترین سال شهر رشت بوده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با این شرایط جوی آسفالت را در شهر اجرایی و با اصلاحاتی که در دستور کار کارخانه آسفالت و سازمان عمران صورت گرفته کیفیت آسفالت را به استانداردها برسانیم.

وی با بیان اینکه در بحث اجرای آسفالت به تصحیح مباحث زیرسازی توجه بیشتری صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: در بحث تراکم و قیرپاشی آسفالت نیز اصلاحاتی انجام شده و درباره جمع‌آوری نکردن شهر نت‌های بانک‌شهر از سطح رشت نیز طبق مکاتباتی که انجام شد و با توجه به اینکه منابع مالی شهروندان نیز در آن بانک وجود دارد سعی شده از طریق دستگاه قضایی این موضوع بررسی و در نهایت تصمیم‌گیری شود.
فارس

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil