سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : جواد انوری در دیدار با نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، گزارشی از روند طرح جامع مالياتی که در مرکز استان و شهرستان ها در حال اجراست ارائه کرد و گفت:ماليات يکی از پاکترين منابع مالی دولت است و بايد به جایی برسيم که کليه هزينه های جاری کشور با درآمد پاک مالياتی اداره شود.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان با بيان اينکه ما به دنبال عدالت مالياتی هستيم نه افزايش ماليات،اظهار کرد:ما تمام تلاش خود را بر اين خواهيم گذاشت که نه حقی از مردم و نه حقی از دولت تضييع گردد. در واقع سازمان امور مالیاتی به دنبال شفاف سازی و گرفتن ماليات براساس عدالت است.

سید کاظم دلخوش، نماینده صومعه سرا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار، با اشاره به بازنگری لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده از سوی نمایندگان، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است با همکاری و همياری تمامی نمايندگان استان نسبت به رفع ابهامات احتمالی در قوانين ماليات اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه اصلاح ساختار مالیاتی کشور به خصوص مالیات بر ارزش افزوده باید مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: برخی از موانعی که بر سر راه توليدکنندگان و صادرکنندگان قرار دارد باید برداشته شود لذا در کمیسیون اقتصادی مجلس دیدگاه های بخش خصوصی و تولیدکنندگان را در این ارتباط اخذ کرده ایم و مرکز پژوهش های مجلس نیز در حال بررسی نقاط ضعف و قوت سیستم مالیاتی موجود در کشور است.

 

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil