چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : مهندس مقدم،مدیرکل نوسازی مدارس گیلان ضمن تشکر از اقدامات خداپسندانه خیرین در جهت امر مقدس مدرسه سازی، اظهار کرد:خیرین محترم مدرسه ساز عنایت ویژه ای به آموزش و پرورش دارند.

وی با اشاره به اینکه هنوز تعدادی از مدارس ما نیاز دارند تا سایه عدم ایستایی از آنها برداشته شود،افزود:باید برای جذب مشارکت ها و کمک های خیرین تلاش کنیم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با اشاره به ضرورت حفظ و نگهداری از فضاهای آموزشی،گفت:همه باید از مدارس به عنوان میراث گرانبها حفاظت و پاسداری کنیم.

مقدم با بیان اینکه کارکنان نوسازی مدارس استان با ایثار کار می کنند،تصریح کرد: باید کمک کنیم تا نظام آموزشی با زیر ساخت های مناسب به سرمنزل مقصود هدایت شود.

وی با بیان اینکه مدرسه بعنوان اولین کانون تعلیم و تربیت است، ادامه داد: تکامل به سوی خدا از طریق تعلیم و تربیت شکل می گیرد. اگر بتوانیم فضاهای آموزشی زیبا و مدرن ایجاد کنیم رسالتی بزرگ را انجام داده ایم.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان بیان کرد:از آغاز امسال تاکنون، 66 پروژه با 220 کلاس درس احداث و تکمیل شده و تحویل ادارات آموزش و پرورش شده است.

مقدم اضافه کرد:در سالجاری تاکنون 11 پروژه آموزشی به همراه یک سالن ورزشی و کارگاه آموزشی چند منظوره با مشارکت خیرین محترم مدرسه ساز در استان احداث یا تجدید بنا شده است.

 

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil