سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : اسدالله عباسی صبح امروز در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری گیلان در رشت اظهار داشت: ظرفیت کشاورزی گیلان بسیار بالا است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه مطالبات چایکاران عزیز تا پایان امسال پرداخت می‌شود اعلام کرد: امسال ظرفیت تولید چای ما به گونه‌ای بود که از واردات چای کم کردیم و صادرات را افزایش دادیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در گیلان با کمبود صید روبه‌رو هستیم افزود: برای برطرف کردن این کمبود از طرح ماهی در قفس استفاده می‌کنیم و کسانی که این طرح را انجام دهند تشویق کرده و از آنها حمایت می‌کنیم.

عباسی خاطرنشان کرد: باید در اکتشاف نفت و گاز در دریای خرز عجله کنیم زیرا اکنون که اندکی تحریم‌ها برداشته شده است می‌توانیم از شرکت‌های خارجی برای اکتشاف و استخراج نفت و گاز کمک بگیریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی کمک بزرگی به اقتصاد است افزود: با کمک اقتصاد مقاومتی و ایمان به داشته‌های خود می‌توانیم  به بودجه کشور کمک کنیم و انتظار داریم دولت به ما کمک کند تا به موفقیت برسیم.

 

 

تسنیم

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil