سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : حسین ابراهیمیان افزود: معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با همکاری یکی از موسسه های فرهنگی پژوهشی استان، مسابقه روش های استفاده از فضای مجازی بدون آسیب را برگزار می کند.

وی اظهار کرد: چه روش هایی برای بهره برداری از اطلاعات موجود در فضای مجازی بدون آسیب در خانواده و اجتماع پیشنهاد می کنید؟ سوالیست که برای مسابقه مذکور طراحی شده است.

ابراهیمیان با تأکید بر اینکه علاقمندان می توانند پاسخ های خود را حداکثر تا سی ام دی ماه جاری به صورت نوشتاری یا تصویری ارائه دهند، تصریح کرد: پاسخ ها باید به آدرس تلگرامی @parsianinfoadmin٢ و یا ایمیل info@parsianinfo.com ارسال شده و در تمامی آثار ارسالی، علاوه بر نام خالق اثر، شماره تماس او نیز جهت پیگیری های آتی ذکر شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: از سوی این اداره کل به 20 نفر از منتخبان مسابقه، جوایزی نفیس و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

ابراهیمیان اضافه کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دانشنامه پارسیان به آدرس www.parsianinfo.com و یا کانال تلگرامی @parsian_infoمراجعه کنند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil