چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : آریامن قویدل، در خصوص نبود اسم مرد نام آشنا و دلسوز کاراته کشور استاد محسن آشوری در لیست کاندیدهای تایید صلاحیت شده فدراسیون کاراته گفت: طبق اعلام انجام شده قرار است روز ۲۸ دیماه انتخابات فدراسیون کاراته جهت تعیین رییس فدراسیون انجام گیرد، روز گذشته لیست کاندیداهای تایید صلاحیت شده اعلام شد، پس از اعلام لیست کاندیداها، اینجانب و خیلی از اعضای جامعه کاراته از نبودن نام استاد آشوری شگفت زده شدیم.

عضو هیات علمی جهاددانشگاهی افزود:ایشان از بزرگان کاراته کشور بوده و سالها در جایگاه دبیر فدراسیون کمک زیادی به کاراته این سرزمین کرده است چطور می شود که نام ایشان در لیست کاندیداها به چشم نمی خورد، کسانی که ایشان را می شناسند و در کاراته فعالیت کرده اند می دانند که نمی شود از کنار نام محسن آشوری به سادگی گذشت، ایشان از این حیث نیز دارای کارنامه معنوی و فرهنگی در سطح جامعه هستند.

قویدل که دارای درجه بین المللی داوری کاراته بوده و سالهاست در عرصه داوری کاراته در سطوح مختلف کشوری و در عرصه های بین المللی قضاوت می کند، ادامه داد: با توجه به شرایط حال حاضر کاراته کشور که ماههاست با سرپرست فدراسیون هدایت می شود بهتر است هر چه زودتر تکلیف هدایت این فدراسیون عریض و طویل مشخص شود.

داور بین المللی کاراته افزود: در این بین برای داشتن فدراسیونی قوی با تعامل بالا جهت سازندگی بیشتر، باید فرصتی فراهم شود تا تمام کسانی که از حیث فعالیت و عملکرد در کاراته می توانند به این خانواده بزرگ کمک کنند در صحنه حضور داشته باشند بنابراین با توجه به لیست اعلام شده چگونه می توان با این مورد پیش آمده یعنی نبود فضای رقابت برابر برای خدمت به جامعه رزمی کنار آمد.

وی تاکید کرد: آشوری فردی نام آشنا و اخلاق مدار و با تخصص لازم در زمینه کاراته بوده و بایستی در این لیست حاضر باشند تا خدای ناکرده جلوی هرگونه شائبه ای گرفته شده و تمام حاضرین در فضایی آرام و بدور از تنش در انتخابات حضور داشته و فرد اصلح جهت خدمت انتخاب شود.

قویدل عنوان کرد: شایسته است مسئولین امر که در نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه شان خدمت رسانی و جوابگویی به جامعه بوده با دقت هرچه تمام تر برای رفع هرگونه شبهه و تردید، ترتیبی اتخاذ کنند تا شرایط حضور ایشان در انتخابات فراهم شده و از ایجاد تنش و حاشیه قبل از انتخابات جلوگیری شود.

داور بین المللی کاراته گفت: امیدواریم در چند روز باقی مانده متولیان محترم امر با رعایت اصل عدالت و حقانیت ترتیب ایجاد این مهم را فراهم آورند، در این خصوص از وزیر ورزش و جوانان دولت تدبیر و امید انتظار می رود با درایت و مدیریت خود دستور پیگیری این درخواست را داده تا به درخواست جمعی از جامعه کاراته کشور رسیدگی شود.

 

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil