سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : محمد بهشتی‌منفرد سفیر ایران در اوکراین پیش از ظهر امروز با حضور در منطقه آزاد انزلی از زیرساخت‌های تجاری، تفریحی و صنعتی این مجموعه بازدید کرد.

دیدار با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی و بازدید از زیرساخت‌های این منطقه مانند مجموعه بندری، مرکز تفریحات، باغ پرندگان، مجموعه ورزشی قایقران، مرکز نمایشگاهی و همایش‌ها مورد بازدید سفیر ایران در اوکراین قرار گرفت.

استخر ساحلی، باغ مشاهیر و روند ساخت پیاده‌راه ساحلی در دستور کار بازدید سفیر ایران در اوکراین قرار دارد ضمن اینکه امروز بهشتی‌منفرد در دیدار با استاندار گیلان خواهرخواندگی بندر اودسا با انزلی را پیشنهاد داد.

گفتنی است، منطقه آزاد انزلی شامل محدوده 9 هزار و 400 هکتاری بوده و بزرگ‌ترین مجتمع بندری ایران در دریای خزر به نام بندر کاسپین در این منطقه در حال ساخت است.

منطقه آزاد انزلی محدوده بندری اداره کل بنادر و کشتیرانی گیلان را در بر می‌گیرد و این امر در کنار طرح‌های توسعه‌ای و زیربنایی سال‌های اخیر مطلوبیت و جاذبه تجاری و صنعتی منطقه آزاد تجاری‌ـ صنعتی انزلی و اختیارات قانونی آن را برای ارائه تسهیلات و اعمال معافیت‌های قانونی و گمرکی و تخلیه و بارگیری و دیگر امور ارتقا داده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil