جمعه 28 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : کیوان محمدی در دیدار با اعضای هسته گزینش آموزش و پرورش استان گیلان، ضمن تبریک سالروز گزینش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته گزینش، گفت: افراد هسته گزینش افرادی متعهد و مقید به اخلاق هستند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان با بیان اینکه کار گزینش، کاری ظریف، دقیق و سخت است، ادامه داد:گزینش نوعی قضاوت کردن است که شما با در دست داشتن اطلاعات خام بررسی می نمایید که کدام افراد شایستگی معلم شدن را دارند.

وی تصریح کرد:قضاوت درخصوص انسان ها به منظور جذب آنها، تاثیر به سزایی در زندگی آنها دارد. عمده تصمیم گیری ها هم درخصوص جوانان است که در جامعه،خانواده،دوستان و در کل آینده شان موثر است و قطعا هسته گزینش انسان هایی را جذب می کند که شایستگی بالایی برای کسب جایگاه معلمی داشته و دارند.

این مقام مسئول با مهم بر شمردن جایگاه آموزش و پرورش در جامعه، عنوان کرد:هیچ اتفاقی در کشور رخ نمی دهد مگر اینکه از مسیر آموزش و پرورش عبور نمایند، چراکه این نهاد وظیفه فرهنگ سازی و پرورش نسل آینده را برعهده دارد و قطعا انتخاب معلمان با دانش و متعهد بر آینده کشور تاثیرگذار است.

محمدی با یادآوری این نکته که رویکرد سازمان برنامه و بودجه گیلان، فرهنگی است،اضافه کرد: هر چقدر برای فرهنگ سرمایه گذاری کنیم ضرر نکرده ایم لذا سرمایه گذاری در نهادهایی مانند آموزش و پرورش ضروری است، چراکه همه خود را به نوعی مدیون این نهاد می دانیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان درخصوص اختصاص اعتبارات به آموزش و پرورش،گفت:اعتبارات این نهاد، ملی است، اما تا حد مقدورات از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

شهرام ترابی،مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش گیلان نیز گزارشی از فعالیت های این مرکز ارائه کرد و متذکر شد:هسته گزینش نهادی است که توسط امام خمینی(ره)پایه گذاری شده است و گزینش افراد مومن، متعهد،علمی و با اخلاق از وظایف مهم این مرکز است.

وی در ادامه خواستار مساعدت و ارائه راهکار درخصوص جذب اعتبارات استانی در بخش هسته گزینش استان شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil