جمعه 3 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل سید محمد احمدی، با بیان اینکه حماسه بزرگ هشتم و نهم دی ماه ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار گیلان در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است، اظهار کرد: این حماسه حرکتی آگاهانه و عالمانه در مقابل توطئه های خطرناک بود که توسط دولت های استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می گرفت.

فرماندار شهرستان لاهیجان افزود: ملت فهیم و آگاه گیلان با حضور تاریخی خود در 8 دی با آرمان هایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی بر اصول و ارزش های انقلابی صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی رقم زدند.

وی ولایتمداری مردم گیلان در 8 دی را تجلی زیباترین جلوه‌های بصیرت دانست و گفت: 8 و 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان نقطه عطفی تثبیت شده و نشان می دهد که ملت ایران پای آرمان‌ها و اهداف امام راحل و شهدا ایستاده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه حماسه عظیم 8 و 9 دی نماد وحدت، استقلال و میثاق مردم ایران اسلامی با حفظ مواضع سیاسی در سایه ولایت فقیه است، تصریح کرد: ملت ایران اسلامی یکپارچگی، وحدت و همدلی و همراهی بی نظیر خود را در دفاع از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت کردند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil