دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : باب‌الله زارع با اشاره به فعالیت ورزشکاران رشته تیراندازی در گیلان اظهار کرد: در گیلان بیش از 150 ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته تیراندازی فعالیت می‌کنند.

وی ورزشکاران مذکور را در دو بخش بانوان و آقایان عنوان کرد و افزود: ورزشکاران در رشته‌های تپانچه و تفنگ بادی به فعالیت مشغول هستند.

رئیس هیأت تیراندازی گیلان درباره حضور برخی بازیکنان این رشته در اردوی تیم ملی تصریح کرد: توسط فدراسیون تیراندازی تعداد 12 ورزشکار به مرحله جدید اردوی تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه دعوت شدند که یک ورزشکار گیلانی است.

وی با بیان اینکه زینب طوماری تیرانداز ملی پوش گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه دعوت شد، گفت: زینب طوماری ورزشکار شایسته گیلانی پیش از نیز در چهار مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه حضور یافته بود.

زارع با اشاره به اینکه مرحله جدید اردوی تیم ملی تیراندازی بانوان ایران در تهران برپا می‌شود، تصریح کرد: زینب طوماری به همراه دیگر دعوت‌شدگان از امروز در تهران حضور یافته و امیدواریم بتواند با موفقیت اردوی تیم ملی را پشت سر بگذارد تا عضو تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه شود و به همراه این تیم در رقابت‌های برون‌مرزی حضور یابد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil