چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : ولی داداشی، عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰، با اشاره به نامه سرگشاده وزیر راه و شهرسازی به رئیس سازمان صداوسیما و متهم کردن رسانه ملی به دروغ‌گویی، اظهار داشت: برخی از مسئولین به‌جای پاسخ‌گویی به مردم درصدد فرافکنی و شبهه سازی در کشور هستند؛ در حقیقت برای کسانی که به اطلاع‌رسانی مردم می‌پردازند حاشیه‌سازی می‌کنند.

وی با بیان اینکه وزیر راه باید نسبت به حادثه ناگوار سمنان، پاسخگو باشد، افزود: آخوندی به جای اینکه رئیس شرکت ملی راه‌آهن را برای محاکمه حداقل به یک هیئت بدوی تخلفات اداری ارجاع دهد با استعفای او موافقت می‌کند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ با تأکید براینکه من جای وزیر بودم از روی شرم استعفا می‌دادم، بیان داشت: آخوندی به جای اینکه پاسخ مردم را به‌صورت شفاف و قانونی بدهد در رسانه ملی گریه کرد. ما برای گریه کردن در کشور زیاد آدم داریم. خیلی از افراد هستند که محتاج نان شبشان هستند آنها باید گریه کنند یا خانواده‌های عزاداری که در سمنان خانواده‌شان را از دست دادند بهتر می‌توانند گریه کنند نه آقای وزیر.

وی همچنین با اشاره به عصبانیت برخی از دولتمردان از رسانه ملی پیرامون افشای برخی فیش‌های نجومی، تصریح کرد: در حالی که صداوسیما کار خودش را به درستی انجام داد اما این مسئله به مذاق آقای وزیر خوش نیامد.  نمی‌خواهم بگوییم که صداوسیما بی‌عیب و نقص است اما در این رابطه اقدام درستی انجام داد.

 داداشی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه ملی نسبت به شفاف‌سازی حقوق مدیران کار درستی کرد کار صدا و سیماست که درباره فیش حقوقی هشتصد میلیون تومانی شفاف‌سازی کند.

 

 

دانشجو

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil