چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : باب الله زارع، رئیس هیات تیراندازی استان گیلان گفت : از سوی فدراسیون تیراندازی ، 12 ورزشکار به مرحله جدید اردوی تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه دعوت شدند که یک ورزشکار نیز از گیلان است.

وی افزود : بر این اساس، زینب طوماری تیرانداز ملی پوش گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه دعوت شد .

وی اظهار کرد: این بانوی ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید از روز هفتم دی ماه جاری ، در مرحله جدید اردوی تیم ملی تیراندازی بانوان ایران که در تهران برپا می شود ، حضور یابند .

رئیس هیات تیراندازی استان گیلان ادامه داد: زینب طوماری ورزشکار شایسته گیلانی پیش از نیز ، در چهار مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه حضور یافته بود .

باب الله زارع در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم که این بانوی تیرانداز گیلانی بتواند با موفقیت اردوی تیم ملی را پشت سر بگذارد تا به عضویت تیم ملی تیراندازی بانوان در رشته تپانچه درآید تا به همراه این تیم در رقابت های برون مرزی حضور یابد.

در استان گیلان بیش از 150 ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته تیراندازی ، در دو بخش بانوان و آقایان حضور دارند که در رشته های تپانچه و تفنگ بادی به فعالیت مشغول می باشند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil