یکشنبه 30 تیر 1398


 

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : اسدالله عباسی با بیان اینکه 15 نفر عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق دخیره فرهنگیان امروزبا دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه خواهند داشت به دلایل برگزاری این نشست نیز اشاره کرد.

نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نحوه و چگونگی آغاز کار، چگونگی زمان‌بندی برای انجام کار تحقیق و تفحص، امکانات و تجهیزات مورد نیاز مانند ساختمان، نیروها و کارشناسانی که باید از دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌ها و...  به کار گرفته شوند، از جمله سرفصل‌های جلسه امروز کمیته تحقیق و تفحص از صندوق دخیره فرهنگیان با رئیس مجلس محسوب می‌شود.

دیدار با وزیرآموزش و پرورش طی هفته آتی

وی همچنین با اشاره به جلسه امروز صبح هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق دخیره فرهنگیان، گفت: در این جلسه راهکاری برای مستندسازی فعل و انفعالات اقتصادی صورت گرفته توسط این صندوق، نوع همکاری آموزش و پرورش و دستگاه‌های دیگر با کمیته بیان و تشریح شدند.

نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق دخیره فرهنگیان مجلس با بیان اینکه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق دخیره فرهنگیان روز شنبه هفته آینده با وزیر آموزش و پرورش در این خصوص جلسه خواهد داشت، افزود: پس از جلسه با دانش‌آشتیانی، با تقسیم وظایف بین 15 نفر عضو این کمیته، کار تحقیق و تفحص به صورت عملیاتی آغاز می‌شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil