چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : جواد انوری در جلسه اتاق اصناف استان گيلان، رعايت عدالت مالياتی را يکی از اهداف سازمان امور مالیاتی برشمرد و اظهار کرد: با اجرای طرح جامع مالياتی بسياری از معضلات موديان مالياتی برطرف خواهد شد.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان با بیان اینکه طرح جامع مالياتی با شفاف سازی اطلاعات نظام مالياتی از فرارهای مالياتی و اقتصاد زيرزمينی جلوگیری می کند، افزود: همچین زمينه عدالت مالياتی و رضايت موديان مالياتی با اجرای این طرح فراهم می شود.

وی ضمن اشاره به نقش با اهميت اصناف به عنوان بزرگترين بخش اقتصادی در کشور، گفت: امسال تعامل بسيار خوبی بين اصناف و سازمان امور مالياتی کشور صورت پذيرفت و مجموعه اداره کل امور مالياتی استان آمادگی لازم را در جهت گسترش اين تعاملات در بخش آموزش قانون ماليات های مستقيم و رفع ابهامات احتمالی در مسايل مالياتی را دارد. قطعا اين تلاش ها و تعاملات می تواند گام مهم و موثری در جهت کوتاه نمودن سير رسيدگی به پرونده ها خصوصا کاهش مراجعات به هيات های حل اختلاف مالياتی باشد.

محمد شکریه، رئيس اتاق اصناف استان گيلان نیز، با تقدير و تشکر از تعاملات سازمان امور مالياتی با اتاق اصناف کشور، بيان کرد: برای داشتن اقتصادی سالم و پويا بايد به بخش صنوف کشور توجه بيشتری شود و يقينا بحث ماليات اصناف و حمايت های قانونی سازمان امور مالياتی در اين حوزه می تواند کمک شايانی به شکوفایی اقتصاد نمايد.

وی خاطرنشان کرد: اميدواريم با تعاملات دو سويه و کارشناسی شده مشکلات ماليات اصناف خصوصا در بخش ماليات بر ارزش افزوده برطرف گردد.

 

ایسنا

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil