چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل : باب‌الله زارع در جریان برگزاری مسابقات استعدادیابی تیراندازی گیلان با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: استعدادیابی در تیراندازی باید با جدیت دنبال شود و این امر نیازمند استعدادیابی در رشت تیراندازی تفنگ و تپانچه است.

وی بر جذب نخبگان تیراندازی در این رشته تأکید کرد و افزود: استعدایابی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هیأت تیراندازی گیلان محسوب می‌شود و پیشرفت این ورزش با وجود استعدادها و نخبگان تحقق پیدا می‌کند.

رئیس هیأت تیراندازی گیلان با تأکید بر همکاری مراکز آموزشی در زمینه آموزش و پرورش استعدایابی در رشته تیراندازی، بیان کرد: با توجه به استعدادهای موجود در استان می‌توان با برنامه‌ریزی، تلاش و همدلی گیلان را به قطب تیراندازی کشور تبدیل کرد.

زارع به اهمیت آموزش رشته تیراندازی در اسلام اشاره کرد و گفت: پیامبر اکرم (ص) فرمودند؛ تیراندازی کنید که از بهترین سرگرمی‌های شما است.

وی با اشاره به وجود قهرمانان و مربیان رشته تیراندازی در گیلان، تصریح کرد: علاقمندان برای حضور در کلاس‌های آموزشی و دانش‌افزایی به هیاٰت تیراندازی گیلان مراجعه کرده و از ظرفیت‌های موجود بهره‌مند شوند.

گفتنی است، مسابقات تیراندازی استعدادیابی رشته تیراندازی گیلان به مناسب میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت برگزار شد و نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایزی به رسم یادبود دریافت کردند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil